گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی


دانلود کرک بازی Total War ROME REMASTERED

Total War ROME REMASTERED Crack

Total War ROME REMASTERED Crack

شما می توانید با کرک Total War ROME REMASTERED این بازی را به صورت رایگان و کامل تجربه کنید. با دانلود کرک بازی Total War ROME REMASTERED همراه گیم کیو باشید.

نسخه ریمستر بازی توتال وار رم شما را با حال و هوای نسخه قدیمی، اما با بهینه‌سازی‌های گرافیکی 4K همراه خواهد کرد. بازی Total War ROME REMASTERED در 29 آپریل 2021 در شبکه استیم منتشر شد و از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه ریمستر می‌توان به مدل‌سازی مجدد ساختمان‌ها و اشیاء، جلوه‌های ویژه‌ی محیطی مانند توده‌های گرد و غبار و گرما اشاره کرد. نقشه‌های بخش کمپین مجدد طراحی شده‌اند و مدل‌های موجود در این مراحل با رزولوشن 4K مجدد ساخته شده‌اند. ارتش‌های نظامی و بافت‌های بازی همگی نیز مجدد ساخته شده تا حال و هوای مدرن از این بازی کلاسیک و موفق را در میدان جنگ تداعی کنند.

قابلیت چرخش دوربین و زوم عریض‌تر در حالت کمپین، دو قابلیت جدید هستند که به بخش دوربین شما در بازی Total War ROME REMASTERED اضافه شده است. نقشه‌های حرارتی و آیکن‌های جدید به مکانیزم‌های بازی اضافه شده‌اند که دیپلماسی و امنیت بخشی از آن است. نمایش نیروهای نظامی، انتخاب گستره‌های مختلف از نیروها، نقشه‌های تاکتیکال جدید که می‌توانید در مبارزات پیاده کنید و بسیار از آیتم‌های دیگر در نسخه ریمستر توتال وار رم لحاظ شده‌اند. در این نسخه شما می‌توانید نظامیان و تجربه خود را به بیش از 16 فرقه جدید گسترش بدهید که قبلا در بازی قفل بوده‌اند و در نتیجه 38 فرقه مختلف را می‌توانید در ROME Remastered انتخاب نمایید.

محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

حجم : 30MB
پسورد : www.gameq.ir0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات