ّ

دانلود ترینر بازی Jurassic World Evolution

دانلود ترینر بازی Jurassic World Evolution

شما می توانید با ترینر بازی Jurassic World Evolution از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Jurassic World Evolution همراه گیم کیو باشید.

Jurassic World Evolution ساخته‌ی Frontier Developments است و یک تجربه‌ی متفاوت در سبک مدیریت را به شما ارائه می‌دهد. این بازی به شما اجازه می‌دهد تا پارک ژوراسیک مخصوص خود را بسازید و با مدیریت مناسب، پول زیادی برای ارتقاهای مختلف کسب کنید. حدود 40 گونه دایناسور در بازی وجود دارد که شما با تغییرات در DNA و ژن آنها، می‌توانید گونه‌های جدیدی بسازید و آنها را به پارک خود اضافه کنید. با شروع کردن بازی، شما باید ساخت یک پارک ژوراسیک را شروع کنید که نیازمند دو بخش تفریحاتی و تحقیقاتی هستید. برای جذب مشتری و افزایش درآمد خود، بخش تفریحاتی پارک شما باید بسیار سرگرم کننده و پرامکانات باشد اما باید حواستان باشد که بیش از حد بر روی بخش تفریحاتی بودجه نگذارید.

اگر بیخیال بخش تحقیقاتی پارک خود شوید، نمی‌توانید گونه‌های جدید به پارک خود اضافه کنید یا به ارتقای گونه‌های کنونی خود بپردازید. این مسئله باعث می‌شود که جاذبه‌ی پارک شما بعد از مدتی کم شود و مشتریان کمتری به پارک شما بیایند. شما باید یک Expedition Center را بسازید و کاوش‌گران زیادی را به مناطق فسیلی بفرستید تا DNA دایناسورها را جمع‌آوری کنید. با جمع‌آوری این DNA ها می‌توانید دایناسورهای فعلی خود را ارتقا دهید که می‌توان به افزایش طول عمر و قدرت مقاومتی آنها اشاره کرد. بازیباز می‌تواند DNA های متفاوتی را ترکیب کند تا یک گونه‌ی دورگه‌ی جدید را به وجود بیاورد. ارتقای دایناسورهای فعلی در برخی از موارد به خشن شدن آنها ختم می‌شود که شما باید تمام نیازهای آنها را به بهترین شکل براورده کنید تا به مشکل خطرناکی برنخورید. دایناسورها در بازی به طور مداوم در حال تعامل با محیط و یکدیگرند و شما باید حواستان باشد که گونه‌هایی که با یکدیگر مشکل دارند را در کنار هم قرار ندهید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

2 دیدگاه ثبت شده، نظر تو چیه؟

.
 • حمید

  1399/09/22 15:31

  سلام اگه میشه فارسی ساز این بازیو بذارید ممنون

  • fattah

   1399/09/22 17:44

   سلام
   فارسی ساز این بازی ساخته نشده.