سابین سرور

احتمال انتشار زودتر نسخه بعدی GTA

احتمال انتشار زودتر نسخه بعدی GTA

ممکن است نسخه بعدی فرنچایز GTA که احتمالا GTA VI نام خواهد گرفت زودتر از زمانی که تصور می‌شد، منتشر شود. همراه گیم کیو با خبر احتمال انتشار زودتر نسخه بعدی GTA باشید. 

اخیرا «استراس زلنیک» مدیر اجرایی شرکت Take Two که شرکت مادر راکستار محسوب می‌شود، در مصاحبه‌ای با Game Industry اظهار داشت که انتظار فاصله زمانی‌ کمتری بین انتشار بازی‌های بزرگ دارد. به گفته او، عناوینی مثل GTA Online و Red Dead Online با برنامه‌ای جاری برای مخاطبان عرضه شده و دارای عمری طولانی هستند. این برنامه موجب می‌شود فشار کمتری برای ساخت و عرضه نسخه‌های جدید به شرکت وارد شده و دلیل فاصله زمانی بین انتشار بازی‌های بزرگ همین موضوع است. Take two برای کاهش این فاصله، تصمیم گرفته تا منابع بیشتری برای تیم توسعه خود اختصاص دهد و اندازه آن را بزرگتر از پیش کند.

در گذشته بازی‌های Live-Service این مشکل را داشتند که هنگام عرضه، دارای محتوای کمتری بودند. به بیان دیگر، چون بازی‌های Take Two بعد از عرضه نیز محتواهای زیادی دریافت می‌کنند، نیازی به محتوای بیشتر در هنگام عرضه نیست. این تغییر می‌تواند منجر به تجربه‌های کوتاه‌تر اما توسعه سریع‌تر بازی‌ها شود.

با این حال، استراتژی کنونی تغییر چندانی هم نخواهد داشت. زلنیک همچنان به راهبرد عناوین کمتر، بزرگتر و بهتر باور دارد اما اعتراف می‌کند که هشت سال فاصله بین انتشار دو نسخه از یک فرنچایز بسیار زیاد به نظر می‌رسد. او بر این باور است که سری‌ها نیاز به مقداری استراحت دارند، اما این استراحت نباید بیش از حد باشد.

همان‌طور که می‌دانید بازی GTA 6 نه معرفی و نه تأیید شده ولی قطعا در مرحله‌ای از توسعه قرار دارد و موردانتظارترین عنوان Take Two است. با توجه به سخنان زلناک، ممکن است عرضه این بازی زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت صورت بگیرد، اما احتمال این که تجربه کوتاه‌تری نسبت به قسمت‌های پیشین جی‌تی‌ای باشد هم وجود دارد.

Take Two در سال ۲۰۱۹ نیز عرضه بازی‌های مهم دیگری مانند Borderlands 3 و NBA 2K20 را انجام خواهد داد.

مرتبط
بخش نظرات
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات

گزارشات خطا

گزارشات نسخه جدید