سابین سرور

قوت گرفتن شایعات انتشار نسخه پی سی Red Dead Redemption 2

قوت گرفتن شایعات انتشار نسخه پی سی Red Dead Redemption 2

اشاره‌های مختلف به نسخه‌ی کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 در سورس کد Rockstar Social Club، احتمال عرضه این بازی برای پلتفرم مذکور را بیش‌ازپیش بالا برد. 

از زمان تایید ساخت بازی 2 Red Dead Redemption برای پلتفرم‌های نسل هشت به‌جز پی سی و در ادامه، انتشار نقدهای فوق‌العاده مثبت و عرضه‌ی بازی، جامعه‌ی پی سی‌گیمرها خواسته‌ی خود مبنی بر انتشار این اثر برای پلتفرم‌شان را به‌روش‌های مختلف، با راک‌استار گیمز مطرح کردند و هنوز این موضوع ادامه دارد.

شایعه‌ی انتشار نسخه‌ی پی سی بازی مدت‌ها است که با اسناد و مدارک گوناگون، هرچند وقت یک‌بار فضای مجازی و جامعه‌ی گیمرها به‌خصوص پی سی‌ بازها را به‌تکاپو می‌اندازد و حالا، در جریان آخرین اخبار بازی یک سند جدید در توییتر منتشر شده که روی انتشار نسخه‌ی پی سی «رد دد ردمپشن 2» تاکید می‌کند.

نسخه پی سی Red Dead Redemption 2

اخیرا کاربری با نام JakoMako51 در توییتر، یک تصویر از سورس کد بلاگ Social Club شرکت راک‌استار را با دنبال‌کنندگانش به‌اشتراک گذاشته که در آن، ردیف شدن ۳ واژه‌ی RDR2، PC و Accomplishments تنور شایعات انتشار بازی برای کامپیوتر را داغ‌تر از قبل کرده است. گفتنی است که احتمالا، این واژه‌ی «Accomplishments» به‌دست‌آوردهای بازیکنان در بخش آنلاین بازی اشاره می‌کند و آن را می‌توان به تروفی‌ها و اچیومنت‌های ایکس‌باکس یا پلی‌استیشن تشبیه کرد.

راک‌استار هم در ادامه‌ی مسیری که پیرامون موضوع انتشار بازی برای پی سی درپیش گرفته بود، به‌این خبر جدید هیچ واکنشی نشان نداده و احتمالا هم ندهد. اگر مسیر انتشار بازی GTA V برای پی سی را دنبال کنیم، به سرنخ‌هایی مشابه با همین مسیر راک‌استار برای انتشار احتمالی نسخه‌ی پی سی Red Dead Redemption 2 می‌رسیم و اینطور که به نظر می‌رسد، فعلا باید صبر کنیم و منتظر واکنش این شرکت بمانیم.

مرتبط
بخش نظرات
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات

گزارشات خطا

گزارشات نسخه جدید