ّ

دانلود ترینر بازی Assassins Creed Liberation

دانلود ترینر بازی Assassins Creed Liberation

شما می توانید با ترینر Assassins Creed Liberation از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Assassins Creed Liberation همراه گیم کیو باشید.

کسی نیست که سری بازی‌های Assassins Creed را تابه‌حال تجربه نکرده باشد. این بازی‌ها به گوشت و خون صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل‌شده‌اند و هر یک سال یک‌بار نیز نسخه جدیدی از آن‌ها را شاهد هستیم. Assassins Creed Liberation اما یک اسپین آف سرگرم‌کننده از نسخه سوم بازی است و همان حوالی اتفاقات نسخه سوم و انقلاب بزرگ آمریکا شکل‌گرفته است. داستان بازی مانند همیشه به جدال همیشگی قاتلان برای آزادی و صلح است و از سوی دیگر حکومت‌ها نمی‌توانند یک‌لحظه نیز این افراد را تحمل کنند. به سال‌های بین 1765 تا 1777 سفر خواهید کرد و روی زندگی اولین شخصیت اصلی زن این سری تمرکز خواهید کرد.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

Assassins Creed Liberation برای اولین بار در سری، ما را با یک شخصیت زن آفریقایی-فرانسوی به نام Aveline آشنا می‌کند و او تلاش می‌کند تا دست حکومت را از کنترل کامل روی قرن 18 میلادی برچیند و ندای آزادی را به همه‌ی قاره آمریکا برساند؛ مانند همیشه بازی در دنیایی سوم شخص و جهان باز روایت می‌شود و مأموریت‌های زیادی برای آزادی آمریکا پیش روی شما قرار دارد و لازم است که شمشیر خود را برق بیندازید و چندتایی از مأموران خبیث حکومت فرانسه را به درک واصل کنید. بازی از همان موتور گرافیکی نسخه اصلی بهره می‌برد و انیمیشن‌های شخصیت اصلی نیز به‌خوبی طراحی‌شده‌اند و همه‌چیز با نهایت جزئیات در نظر گرفته‌شده است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *