ّ

دانلود بازی Sid Meiers Civilization V نسخه فارسی برای کامپیوتر

دانلود بازی Sid Meiers Civilization V نسخه فارسی برای کامپیوتر

در بازی Civilization V هجده قوم و ملت مختلف وجود دارد : آمریکا، عرب، آزتک، چین، مصر، انگلیس، فرانسه، آلمان، یونان، هند، ایروکویس ها (آمریکایی های قبل از کشف قاره آمریکا که در آن ساکن بودن) ژاپن، عثمانیان، ایران، روم، روسیه، سیام ها (اسم قدیم تایلند)، سونگانها (که در غرب آفریقا سکونت داشتند). با دانلود بازی Sid Meiers Civilization V نسخه فارسی برای کامپیوتر همراه گیم کیو باشید.

هر کدام از این ملت ها دو تکنولوژی جایگزین منحصر بفرد خود را دارند به عنوان مثال در عصر آهن ، ژاپنی ها سامورایی داشتند و جایگزین شمشیر زن معمولی می شود که بیشتر قوم ها شمشیر زن معمولی داشتن اما سامورایی ها گروه های منحصر بفرد ژاپن هستند و در آن عصر از آنها استفاده می کردند و همینطور سایر قوم و نژاد های گوناگون نیز به همین شکل تکنولوژی ها و سازه های منحصر بفرد خود را خواهند داشت که باز هم به عنوان مثال خیلی از اقوام سربازخانه ای که می سازند barracks نام دارد و شکل استانداردی دارد اما برای روسیه آن سربازخانه Krepost نام دارد و با شکلی متفاوت و البته تکنولوژی متفاوت. و البته هر ملیتی فرمانروای خودش را دارد، کسانی مثل جرج واشنگتن از آمریکا، هارون الرشید از عربستان، Montezuma از آزتاک، ملکه ووو زتیان از چین که تنها ملکه زن چین بود، رامسیس دوم از مصر، ملکه الیزابت از انگلستان که در سال در سال ۱۹۵۲ به این سمت رسید، ناپلئون بناپارد از فرانسه، بیسمارک از آلمان، اسکندر از یونان، گاندی از هندوستان، هیاواثا از رئیسان قبیله ای در آمریکا، نوبوناگا از ژاپن، سلیمان از عثمانی، داریوش اول از ایران، سزار از روم، کاترین دوم از روسیه، رام خام هائنگ از تایلند و آسکیا از سونگانهای آفریقا.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

هر کدام از فرمانروایان به سختی روی آنها کار شده که شبیه به واقعیات باشند و هر کدام یک ویژگی مخصوص خودشان را دارند که به زیبایی هر چه تمام تر در بازی Civilization V از آنها استفاده شده، به عنوان مثال امپراطور چین اغلب فرماندهان قدرتمندی نسبت به باقی اقوام تربیت می کند یا در تحقیقات و فرماندهی ارتشی گزینه مناسبی هست. بازی Civilization V فقط این نیست که شما بهترین فرمانروا را انتخاب کنید و و با یکسری تکنولوژی که بدست می آورید دنیا را فتح کنید و ابر قدرت شوید، یکی از امکانات جدید به بازی اضافه شده سیاست اجتماعی هست که در واقع غیر از شاخه های تکنولوژی که در طول سری بازی بوده این حالت به عنوان دومین شاخه تکنولوژی به بازی اضافه شده است که بر خلاف شاخه تکنولوژی با امتیازات بدست آمده تکنولوژی پیشرفت نخواهد کرد بلکه با امتیازات تمدنی شما و اینکه در چه حالت تمدنی به سر می برید می توانید آنها را ارتقاع دهید.

Sid Meiers Civilization V Persian Edition

حداقل سیستم مورد نیاز
 • سیستم عامل :  ویندوز ویستا به بالا
 • پردازنده : Intel Core 2 Duo یا AMD Athlon X2 64
 • رم : 2 گیگابایت
 • کارت گرافیک : ATI HD2600 XT یا Nvidia 7900 GS
 • دایرکت ایکس :نسخه 9
 • فضای مورد نیاز : 8 گیگابایت
 
سیستم پشنهادی
 • سیستم عامل : ویندوز 7 به بالا
 • پردازنده : Quad Core CPU
 • رم : 4 گیگابایت
 • کارت گرافیک : ATI 4800 series یا Nvidia 9800 series
 • دایرکت ایکس :نسخه 11
 • فضای مورد نیاز : 8 گیگابایت
حجم : 3.12GB
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

5 پاسخ به “دانلود بازی Sid Meiers Civilization V نسخه فارسی برای کامپیوتر”

 1. arman گفت:

  من همه پیش نیاز ها که توی لینک بود نصب کردم ولی بازم هیچی نمیاره 🙁

 2. محمدرضا گفت:

  سلام من نصب کردم ولی وقتی میزنم روی آیکون بازی که بیاد یه لحظه مثل چشم بهم زدن صحفش میاد و غیب میشه. چیکار کنم؟ممنون میشم کمک کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *