ّ

دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon 1 نسخه فارسی برای کامپیوتر

دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon 1 نسخه فارسی برای کامپیوتر

Tom Clancy’s Ghost Recon یک بازی ویدئویی تیراندازی تاکتیکی است که توسط Red Storm Entertainment توسعه یافته و توسط Ubi Soft در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در سال 2002 به Mac OS، PlayStation 2 و Xbox و در سال 2003 به GameCube منتقل شد. پورت‌های N-Gage و Game Boy Advance برنامه‌ریزی شده بودند، اما بعداً لغو شدند. برخلاف دیگر سری‌های تیراندازی تاکتیکی کلنسی، Rainbow Six، Ghost Recon بر اساس هیچ یک از کتاب‌های او ساخته نشده است. با دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon 1 نسخه فارسی برای کامپیوتر همراه گیم کیو باشید.

به همراه Rainbow Six، SWAT 3، و Operation Flashpoint، کارشناسان صنعت بازی معمولاً Ghost Recon را با تعریف و اصلاح سبک تیراندازی تاکتیکی اعتبار می‌دهند. موفقیت Ghost Recon باعث ایجاد 2 بسته الحاقی، Desert Siege و Island Thunder، و همچنین دنباله‌های متعددی برای کنسول‌های بازی ویدیویی و رایانه شخصی شد. Ghost Recon بازیکن را مسئول یک جوخه خیالی از سربازان نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده از شرکت دلتا، گردان اول، گروه 5 نیروی ویژه می‌کند. آنها به سه تیم آتش نشانی با استفاده از الفبای آوایی ناتو سازماندهی شده اند: آلفا، براوو، و چارلی، با فضایی برای سه سرباز در هر تیم (نسخه های ایکس باکس و پلی استیشن 2 تیم چارلی ندارند). با این حال، تنها شش سرباز می توانند در هر ماموریت انتخاب شوند. بازیکن با صدور دستورات مانور و قوانین درگیری برای هر تیم آتشین از طریق نقشه فرمان، از کنترل تاکتیکی محدودی در میدان جنگ برخوردار است.

خود سربازها در چهار کلاس شخصیتی مختلف سازماندهی می شوند. هر کلاس می تواند یک سلاح اولیه و ثانویه را حمل کند که در “کیت ها” سازماندهی شده اند. حتی اگر سلاح اصلی در همه کیت ها یکسان است (که توسط کلاس سرباز تعریف می شود – به زیر مراجعه کنید)، تجهیزات مختلفی وجود دارد که باید به عنوان سلاح ثانویه انتخاب شوند. برای هر ماموریت تکمیل شده در کمپین تک نفره، هر سربازی که زنده می ماند، یک امتیاز مبارزه به دست می آورد تا ویژگی های خود را ارتقا دهد. بازیکن همچنین قفل “متخصصان” ناتو یا کشورهای متحد را با تکمیل اهداف ماموریت اضافی باز می کند. متخصصان باتجربه تر از ارواح هستند و امتیازات رزمی بیشتری دارند که آنها را به بخشی ضروری از تیم تبدیل می کند. آنها همچنین مجهز به سلاح هایی هستند که در دسترس سربازان استاندارد نیست. دو متخصص به عنوان بخشی از آزمایشات میدانی و اجرای برنامه جنگجوی زمینی ارتش ایالات متحده به سلاح رزمی هدفمند مسلح می شوند. سپاه تخصصی شامل سه زن است که تنها رزمندگان زن در این بازی هستند.

[ گروه ضربت: شبح با دوبله فارسی] Tom Clancy’s: Ghost Recon Persian Edition

  • فایل Setup.exe را اجرا کنید
  • سپس مراحل نصب را طی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • سیستم عامل : ویندوز 2000 به بالا
  • پردازنده : Intel Pentium 2 450 MHz
  • رم : 128 مگابایت
  • کارت گرافیک : 16MB DirectX compliant 3D card
  • دایرکت ایکس : نسخه 8
  • فضای مورد نیاز : 1 گیگابایت
حجم : 740MB
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *