سابین سرور

بازی جدید سوپرسل رونمایی شد

Supercel

خستین ساعات این هفته بود که شرکت Supercell با یک غافل‌گیری جذاب و البته در زمانی که همه حواس‌ها به سمت نمایشگاه گیمزکام معطوف بود، از انتشار بازی جدید خودش تحت عنوان Rush Wars خبر داد.

هیچ اطلاعاتی از این بازی موبایلی در دست نبود تا اینکه رسماً نخستین تریلر و اطلاعات از بازی Rush Wars منتشر شد. علاوه بر این نسخه بتای این بازی همین حالا برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس است (فعلا در مناطق منتخب)، اما تاریخ انتشار نسخه نهایی به صورت جهانی هنوز اعلام نشده. بازی Rush Wars را در نگاه نخست می‌توان ترکیبی از Clash Royale و Brawl Stars دانست؛ گیم‌پلی مجموعه‌ای از کاراکترها را در یک ترکیب قرار داده و با آنها می‌توانید مستقیماً با تیم‌های حریف مبارزه کنید. هدف نهایی در هر نبرد دسترسی به معادن طلای طرف مقابل و در عین حال حفاظت از گنج تیم خود است. علاوه بر این هر تیم کاراکترهایی تحت عنوان «فرمانده» در اختیار دارد که به بازیکن توانایی‌های جدید و ویژه اعطا می‌کند. در ویدیوی ذیل می‌توانید اولین گیم‌پلی‌ بازی را تماشا کنید. 

به علاوه در جهان بازی جعبه‌های رایگانی پیدا می‌شود که تجهیزات دفاعی و نیروهای هجومی جدیدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. با پیشرفت در روند بازی نقشه‌هایی جدید نیز از جمله MEGACITY و Area54 در دسترس قرار خواهند گرفت که هر کدام ویژگی‌هایی منحصر به فرد خواهند داشت. گفتنی است بازی Rush Wars نیز همچون سایر عناوین سوپرسل کاملاً رایگان بوده و تنها از سیستم مایکروترنسکشن (پرداخت‌های درون برنامه‌ای) پشتیبانی می‌کند. 

مرتبط
بخش نظرات
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات

گزارشات خطا

گزارشات نسخه جدید