ّ

دانلود ترینر بازی Ranch Simulator

دانلود ترینر بازی Ranch Simulator

شما می توانید با ترینر Ranch Simulator از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Ranch Simulator همراه گیم کیو باشید.

در بازی Ranch Simulator شما قرار است که افتخار و شادی را به پدر بزرگ خود بازگردانید. پدر بزرگ شما دارنده‌ی مزرعه‌ی بسیار بزرگی است که در آن کشاورزی و دامداری می‌کند و حال شما هستید که باید خانواده را در روزهای سختی که قرار دارد، نجات داده و بتوانید شرایط را تغییر دهید. شما با این کار می‌توانید شادی و خوشحالی را دوباره به مزرعه برگردازنده و پدر بزرگ خود را نیز شاد کنید. در ابتدا خانه‌ی ویرانی را می‌بینیم که از بحرانی بودن شرایط حکایت دارد. این بازی تمام مهارت‌ها و توانایی‌های شما را محک خواهد زد و می‌توانید منطقه را به مرفه‌ترین مزرعه خود تبدیل کنید. به هر حال شما در ابتدا تنها هستید و البته که در ادامه می‌توانید از شخصیت‌های دیگر هم در این راه کمک بگیرید. بازی شما را در شرایطی قرار می‌دهد که باید همه چیز را بازسازی کرده و بتوانید احیای مجدد و باشکواهی را برای مزرعه فراهم کنید.

شما به زمان و هزینه نیاز دارید تا این تغییرات را می‌توانید در مزرعه ایجاد کنید. در بازی Ranch Simulator می‌توانید از دام‌های خود نیز محافظت کرده و پروژه‌هایی را به سرانجام برسانید. شما باید مهارت‌های دامداری خود را افزایش داده و نظارت سودآوری روی آن‌ها داشته باشید. دامداری از مسائل روزمره شما است و می‌توانید با تغذیه و آبیاری صحیح، باعث افزایش دام‌ها و در نتیجه سودآوری خودتان شوید. بازی درامد بیشتری از این راه برای شما خواهد داشت و می‌توانید به‌صورت سخت‌تری ماموریت‌های خود را در بازی به سرانجام برسانید. شما باید به شکار رفته و یک محیط جهان باز و بسیار بزرگ را روبروی خود داشته باشید. اسلحه‌های قابل اعتماد خود را انتخاب کرده و سعی کنید که به شکار گوزن و خرس بروید. بازی شما را در برابر گرگ‌های گرسنه قرا خواهد داد و باید بتوانید در نهایت رویای پدربزرگ خود را به سرانجام رسانید.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 31 شهریور 1401

پسورد فایل : www.gameq.ir

برچسب ها :

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.