گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

گیم‌پلی 15 دقیقه ای Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Gameplay

Cyberpunk 2077 Gameplay

سی‌دی پراجکت رد طبق وعده‌ی خود، نمایشی ۱۵ دقیقه‌ای و دیدنی را از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 منتشر کرد؛ نمایشی که تمامی مکانیک‌‌های بازی را به‌شکلی مفصل توضیح می‌دهد.

اگر طی این مدت اخبار بازی Cyberpunk 2077، ساخته‌ی جدید و مورد انتظار استودیو سی دی پراجکت رد را دنبال کرده باشید احتمالا می‌دانید که اعضای این استودیو از انتشار یک تریلر جدید و مفصل از گیم‌پلی بازی خبر داده بودند. حالا و درجریان آخرین اخبار بازی، طی رویداد PAX West و دقیقا طبق همان وعده‌ی داده‌شده توسط استودیو لهستانی نام‌برده، 8 شهریور ساعت 22:30 ، جدیدترین تریلر از گیم‌پلی بازی نمایش داده شد.

سال گذشته که سی‌دی پراجکت رد یک نمایش حدودا یک ساعته را از گیم‌پلی بازی نمایش داد؛ حالا این استودیو برای نمایش محتوای بیشتر از بازی خود سراغ مکانیک‌های مختلف از جهان بزرگ Cyberpunk 2077 رفته و در این تریلر جدید و ۱۵ دقیقه‌ای از بازی که به‌شکلی ناپیوسته به‌معرفی انتخاب‌های گیمر، گروه‌های مختلف از مزدورهای موجود در جهان بازی، نقش جانی سیلورهند در بازی، راه‌های مختلف برای پیش‌روی در مراحل و یک‌عالمه مورد دیگر می‌پردازد، بیشتر از قبل می‌توانیم با این بازی جذاب و شدیدا مورد انتظار آشنا شویم.

«سایبرپانک 2077» در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین ۹۹) راهی ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و پی سی خواهد شد و تاریخ راه‌یابی آن به گوگل استیدیا هنوز مشخص نشده است.0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات