ّ

دانلود ترینر بازی Spyro Reignited Trilogy

دانلود ترینر بازی Spyro Reignited Trilogy

شما می توانید با ترینر بازی Spyro Reignited Trilogy در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Spyro Reignited Trilogy همراه گیم کیو باشید.

بازی Spyro Reignited Trilogy درسبک اکشن و ماجراجویی محصولی از Activision می باشد که توسط Iron Galaxy و Toys for Bob توسعه داده شده است . مجموعه Spyro با بازسازی ای جدید و با همان هیجان گذشته بازگشته است و دارای ویژگی هایی است که تا حالا در این مجموعه به چشم نخورده است . با سه بازی اورجینال Spyro the Dragon ، Spyro he Dragon و Spyro the Dragon آتش و هیجان را تجربه کنید .شما در نقش اژدها کوچک و بامزه ای هستید که در مواقع خطراز قلمرو محافظت می کند و جان بسیاری از مردم را نجات می دهد .

شما می توانید آزادانه به جست و جوی خود ادامه دهید و قلمرو های مختلفی را کشف کنید و با شخصیت های آتشین و قدیمی رو به رو شوید و دوباره با آن ها ماجراجویی ای درخشان را در این نسخه بازسازی شده تجربه کنید . وفتی قلمرویی در خطر می افتد اولین اژدهایی که همه به دنبال آن هستند شمایید پس به یاری آن ها بشتابید . در این مجموعه جدید بسیاری از ویژگی ها تغییر کرده و آیتم های شخصی سازی بیشتری در دسترس قرار گرفته است . همچنین به جزئیات توجه بیشتری شده است و بهبود گرافیک و جلوه های بصری آن بازی ای مهیج و سرگرم کننده را ایجاد کرده است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.