سابین سرور

Playstation 5، دوست خوب طبیعت

Playstation 5، دوست خوب طبیعت

سونی اخیراً اعلام کرده که پلی‌ استیشن 5 کم مصرف‌تر از مدل قبلی، یعنی پلی‌ استیشن 4 خواهد بود. جیم رایان، مدیر عامل سونی در یک پست در بلاگ پلی‌ استیشن اعلام کرد که پلی‌ استیشن 5 دارای قابلیتی است که انرژی بسیار کمتری نسبت به پلی‌ استیشن 4 مصرف می‌کند. رایان تخمین زده که میزان مصرف پلی‌ استیشن 5 حدود 0.5 وات خواهد بود. 

نسل بعدی کنسول پلی‌ استیشن، پلی‌ استیشن 5، دارای قابلیتی برای تعلیق بازی با میزان مصرف بسیار پایین‌تر از پلی‌ استیشن 4 است. حتی اگر یک میلیون کاربر از این قابلیت استفاده کنند انرژی حدود هزار خانه در ایالات متحده صرفه جویی خواهد شد. این بخشی از اقدامات سونی در ملحق شدن به دیگر رهبران در صنعت گیمینگ است که قصد دارند با همکاری کمیته محیط زیست سازمان ملل همکاری کنند و طبیعت‌دوست‌تر باشند.

رایان در این زمینه گفت که نه تنها در زمینه سخت‌افزار و عملیات دیگر متعهد خواهد ماند بلکه در این زمینه اطلاع رسانی نیز خواهند کرد. او گفت: ما متعهد هستیم که در این صنعت با متخصصان محیط زیست همکاری کنیم تا اطلاعات بیشتری به توسعه دهندگان بازی دهیم تا این تم را بیشتر در بازی‌های خود جای دهند. علاوه بر آن ما سعی می‌کنیم اپلیکیشن‌های PS VR بیشتری در زمینه اطلاع رسانی درمورد تغییرات محیط زیست بسازیم.

مرتبط
بخش نظرات
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات

گزارشات خطا

گزارشات نسخه جدید