ّ

دانلود ترینر بازی The Surge 2

دانلود ترینر بازی The Surge 2

شما می توانید با ترینر بازی The Surge 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی The Surge 2 همراه گیم کیو باشید.

تا چه اندازه برای بقای خود تلاش می‌کنید؟ آیا اگر هیولایی دنبال خون شما باشد و از سوی دیگر گلوله‌ها یک‌به‌یک سمت شما شلیک شوند، بازهم برای نجات خود تلاش خواهید کرد یا اینکه می‌نشینید و تسلیم می‌شوید؟ این سؤالی است که بازی The Surge 2 همان لحظه اول ما را با آن مواجه می‌کند. درراه رفتن به شهر Jericho City هستید و به‌یک‌باره هواپیمای شما توسط یک طوفان مهیب سقوط می‌کند و خود را میان خاک و گل‌ولای روی زمین می‌یابید. چند هفته بعدازاین واقعه ناگوار است که رنگ زندگی در شما پیدا می‌شود و دوباره به هوش می‌آیید و خود را در دنیایی عجیب می‌بینید. همه‌جا پر از بوی مرگ و رنگ تاریکی است. اینجا آخرالزمان است! به‌تازگی استودیو Deck 13 بسته الحاقی جدید بازی به نام The Surge 2 – Kraken را منتشر کرده است و می‌توانید بخش جدیدی از داستان را در دنیای عجیب و ترسناک بازی تجربه کنید.

دنیا پر از ربات‌های عظیم و طوفان‌های عجیب است.هیچ‌چیز رنگ واقعیت به خود ندارد و اینجا حکومت‌نظامی برپاشده است. هر چه باشد تمام شهر به دنبال کشتن شما هستند و نمی‌خواهند سر به تن شما باشد. اینجاست که چالش بقا را درک خواهید کرد و باید بپرسیم که حاضر هستید چقدر برای این هدف از خودتان مایه بگذارید؟ خبری از کاناپه راحت و گرم اتاق نشیمن نیست و باید ماند یک پارتیزان در دل صحرا و کوه به نبرد بپردازید و از این بلا و مکافات جان سالم به درببرید. دشمن اما همه‌جا ریخته است و آرامش را از شما گرفته است. در The Surge 2 – Kraken با یک خط داستانی جدید روبه خواهید شد. یک سفینه فضایی عظیم به نام VBS Krakow به بازی اضافه‌شده است و به‌طور عجیبی در سواحل شهر پهلوگرفته است.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 9 شهریور 1399

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.