ّ

دانلود ترینر بازی The Surge 2

دانلود ترینر بازی The Surge 2

شما می توانید با ترینر بازی The Surge 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی The Surge 2 همراه گیم کیو باشید.

تا چه اندازه برای بقای خود تلاش می‌کنید؟ آیا اگر هیولایی دنبال خون شما باشد و از سوی دیگر گلوله‌ها یک‌به‌یک سمت شما شلیک شوند، بازهم برای نجات خود تلاش خواهید کرد یا اینکه می‌نشینید و تسلیم می‌شوید؟ این سؤالی است که بازی The Surge 2 همان لحظه اول ما را با آن مواجه می‌کند. درراه رفتن به شهر Jericho City هستید و به‌یک‌باره هواپیمای شما توسط یک طوفان مهیب سقوط می‌کند و خود را میان خاک و گل‌ولای روی زمین می‌یابید. چند هفته بعدازاین واقعه ناگوار است که رنگ زندگی در شما پیدا می‌شود و دوباره به هوش می‌آیید و خود را در دنیایی عجیب می‌بینید. همه‌جا پر از بوی مرگ و رنگ تاریکی است. اینجا آخرالزمان است! به‌تازگی استودیو Deck 13 بسته الحاقی جدید بازی به نام The Surge 2 – Kraken را منتشر کرده است و می‌توانید بخش جدیدی از داستان را در دنیای عجیب و ترسناک بازی تجربه کنید.

دنیا پر از ربات‌های عظیم و طوفان‌های عجیب است.هیچ‌چیز رنگ واقعیت به خود ندارد و اینجا حکومت‌نظامی برپاشده است. هر چه باشد تمام شهر به دنبال کشتن شما هستند و نمی‌خواهند سر به تن شما باشد. اینجاست که چالش بقا را درک خواهید کرد و باید بپرسیم که حاضر هستید چقدر برای این هدف از خودتان مایه بگذارید؟ خبری از کاناپه راحت و گرم اتاق نشیمن نیست و باید ماند یک پارتیزان در دل صحرا و کوه به نبرد بپردازید و از این بلا و مکافات جان سالم به درببرید. دشمن اما همه‌جا ریخته است و آرامش را از شما گرفته است. در The Surge 2 – Kraken با یک خط داستانی جدید روبه خواهید شد. یک سفینه فضایی عظیم به نام VBS Krakow به بازی اضافه‌شده است و به‌طور عجیبی در سواحل شهر پهلوگرفته است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *