ّ

دانلود ترینر بازی Divinity Original Sin 2

دانلود ترینر بازی Divinity Original Sin 2

شما می توانید با ترینر بازی Divinity Original Sin 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی Divinity Original Sin 2 همراه گیم کیو باشید.

بازی Divinity Original Sin 2 محصولی از استودیوی بازیسازی Larian است که در سبک نقش‌آفرینی، ماجراجویی و استراتژی طراحی و ساخته شده و در سپتامبر ۲۰۱۷ عرضه شده است. این بازی در ادامه نسخه‌ی اول این سری ساخته شده و کمی پس از عرضه نسخه‌ی Early Access، روانه‌ی بازار شد. با شروع بازی، شما اصل و نژاد خود را انتخاب می‌کنید. شما می‌توانید از میان ۶ کاراکتر اصلی همراه با ماموریت‌ها و داستان منحصربفردشان یکی را انتخاب کنید؛ یا اینکه یک انسان، خزنده، اِلف، دورف یا زامبی را به دلخواه خود خلق کنید. هر تصمیمی که بگیرید، عواقب خاص خودش را به دنبال خواهد داشت.

شما کاملا آزاد هستید تا در بازی کاوش و تجربه کنید. شما می‌توانید به هر گوشه از نقشه بروید، با هر کاراکتری که می‌خواهید صحبت کنید و با همه تعامل داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه بازی، گیم‌پلی Co-Op است که به شما اجازه می‌دهد تا با ۳ نفر دیگر با همکاری هم بازی را تجربه کنید. بازی Divinity: Original Sin 2 توانست با جلب نظر منتقدین . کاربران و کسب میانگین نمره ۹۳ از ۱۰۰ در وب‌سایت متاکریتیک، نسخه‌ی موفقی برای این سری باشد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

لینک دانلود

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *