ّ

دانلود ترینر بازی Terminator Resistance

دانلود ترینر بازی Terminator Resistance

شما می توانید با ترینر بازی Terminator Resistance از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی Terminator Resistance همراه گیم کیو باشید.

برد نهایی بشر فرارسیده است. اینجا مرز میانه انسان و ربات است. از سویی بشر و موجودیتش به خطر افتاده است و از سویی این ربات‌های انسان‌نما هستند که راه سرنوشت بشر را تعیین می‌کنند. استودیو Teyon این بار از دل فرانچایز Terminator نسخه دیگری را بیرون کشیده است. این Terminator Resistance است که قرار است بار دیگر شمارا میخکوب صندلی کند و از فرط هیجان شمارا به سکته وا‌دارد. بالاخره ماشین‌ها تا جایی پیشرفت کرده‌اند که علیه بشر سلاح بردارند و خود قدرت را به دست بگیرند. این بشریت برای جان خود باید دست‌به‌دست هم دهد و برای یک‌بار هم که شده دشمنی را کنار بزند زیرا که ربات‌های آماده‌به‌کار و فوق‌العاده خطرناک در انتظارشان هستند.

بازی Terminator Resistance ما را به آینده‌ای دور و سال 2028 میلادی می‌برد. شهر لس‌آنجلس پر از ربات‌های هوشمند است که می‌خواهند سر به تن انسان‌ها نباشد. این سیاره‌ای است که به دلیل احمقی‌های انسان به‌جای باریکی کشیده شده است و کسی به فکر زنده ماندن نیست. همه‌چیز تنها رنگ نابودی می‌دهد و در فراسوی افق، می‌توان رنگ خونین خورشید آغشته به ابرهای تاریک را دید. همه‌چیز نوید پایان بشریت و پایان کامل را می‌دهد. در این میان شما نقش Jacob Rivers را بر عهده خواهید گرفت که فرمانده نیروهای انسانی درنبرد روبه روی ربات‌هاست. این بازی درواقع بر اساس ششمین فیلم ساخته‌شده با همین اسم توسعه‌یافته است و این بار می‌توانید به‌وسیله انتخاب‌هایی که می‌کنید، پایان‌بندی‌های مختلفی را تجربه کنید و ممکن است واقعاً دنیا توسط این نبرد نهایی به پایان خود برسد. البته بازی ارتباط زیادی به فیلم ندارد و نگران لوث شدن داستان و کم شدن جذابیت آن نباشید. Terminator Resistance نبرد نهایی حماقت بشری است.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 30 آذر 1400

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.