ّ

دانلود ترینر بازی My Friend Pedro

دانلود ترینر بازی My Friend Pedro

شما می توانید با ترینر بازی My Friend Pedro از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی My Friend Pedro همراه گیم کیو باشید.

بازی My Friend Pedro از بازی های موفق سال ۲۰۱۹ می باشد که توانسته نظر مثبت بسیاری از گیمرها را جلب کند و نقدهای با نمرات بالایی داشته باشد. این بازی در سبک اکشن، خشونت آمیز و ۲٫۵بعدی است که استودیو DeadToast Entertainment وظیفه توسعه و انتشار این اثر را داشته. بازی کامپیوتری “دوست من پدرو” درباره ی رویاپردازی، رفاقت و نابودی هرکسی که سر راهتان قرار گرفته می باشد! شرکت نام آشنای Devolver Digital مسئول انتشار این اثر موفق بوده است.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

داستان بازی My Friend Pedro از جایی آغاز میشود که یک مرد رابطهای دوستانه با یک موز که به نظر میرسد دانشمند و اهل علم باشد، برقرار میکند و این موز قرار است تا به این شخصیت کمک کند. این مرد اهداف مختلفی برای خود انتخاب کرده و در راه پیش رو، نیاز به یک دوست و راهنما دارد که موز مذکور، این نقش را ایفا کرده است. سبک کلی گیم پلی بازی، در دسته عناوین دوبعدی و اکشن قرار میگیرد که ما شاهد مبارزاتی دقیق و شلوغ هستیم. میتوانید با انجام انواع حرکات که بیشتر شبیه به حرکات پارکور هستند، دشمنان را نابود کنید. اسلحه های مختلف در طول بازی وجود خواهد داشت که باید از طریق شلیک های متفاوت و فانتزی، دشمنان را به قتل برسانید. انجام هر یک از این کارها، در نهایت باعث می شود تا امتیازاتی به شما تعلق بگیرد. طبق گفته سازندگان، اگر بخواهید مراحل را با امتیاز کامل به پایان برسانید، می‌بایست به خوبی از مهارت ها و حرکات های در دسترس استفاده کنید. در غیر این صورت میزان امتیازی که به شما داده می شود، بسیار ناچیز خواهد بود.

از مهم ترین مهارت های بازی، می توان به پرتاب چاقو اشاره کرد که قادر خواهید بود در زمان پرش از موانع و از بالا به دشمنان چاقو پرتاب کنید و یا در همین حین از طریق اسلحه خود آن ها را نابود کنید. یک مهارت هیجان انگیز دیگر هم در دسترس شما خواهد بود و در جریان آن می توانید زمان را نگه دارید و به خوبی دشمنان خود را گلوله باران کنید. به طور کلی، ما در گیم پلی این بازی شاهد لحظلاتی اکشن و جذاب هستیم که لذت تجربه بازی My Friend Pedro را افزایش خواهد داد. مرحله Bonus نیز در بازی وجود خواهد داشت که می توانید برای کسب امتیازات بیشتر، آن را با موفقیت به پایان برسانید. در ویدئو گیم پلی جدید بازی که شاهد انجام ماموریت Bonus هستیم، می‌توانید نگاهی به چگونگی موتورسواری شخصیت اصلی بازی داشته باشید. ناگفته نماند که رفیق شما یعنی همان موز دوست‌داشتنی، در تمامی لحظلات بازی در کنار شما خواهد بود و اگر با یک مانع یا معما مواجه شوید، می‌توانید روی کمک آن حساب کنید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *