ّ

دانلود ترینر بازی Zombie Army 4 Dead War

دانلود ترینر بازی Zombie Army 4 Dead War

شما می توانید با ترینر بازی Zombie Army 4 Dead War از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی Zombie Army 4 Dead War همراه گیم کیو باشید.

بازی Zombie Army 4 Dead War شما را به دهه ی 1940 میلادی و در اروپا قرار میبرد که باید با تعداد زیادی از دسته های زامبی تحت فرمان ادولف هیتلر مبارزه کنید و آن ها را شکست بدهید تا بتوانید انسان و بشریت را نجات دهید . ارتش مقاومت تا به حال چندین بار توانسته اند از خود در مقابل زامبی های هیتلر دفاع کنند و آن ها را شکست دهند ، اما آن ها اکنون با گرسنگی بیشتری باز گشته اند تا شما را از بین ببرد. بازی Zombie Army 4 Dead War تجربه ای بهبود یافته و کامل تر از همیشه را به شما ارائه بدهد . این عنوان آمده تا استانداردهای سری خود را از نو تعریف کند و آن ها را ارتقا دهد و بهترین تجربه ی ممکن را برای بازیکن ها بسازد.

شما می توانید برای مقابله با زامبی از آتش ، رعد و برق و یک سری قدرت های ماورایی استفاده کنید. بر خلاف نسخه های پیشین این سری که از طریق فروشگاه دیجیتالی Steam منتشر می شدند ، این نسخه در انحصار Epic Games Store قرار دارد ، طبق گفته ی مدیر عامل استودیوی Rebellion ، جیسون کینگزلی ، این موضوع باعث می شود تا آن ها بتوانند برنامه های خود را بهتر در بازی پیاده سازی کنند، زیرا اینگونه سهم بیشتری از مبلغ فروش بازی به آن ها می رسد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.