ّ

دانلود ترینر بازی Astroneer

دانلود ترینر بازی Astroneer

شما می توانید با ترینر بازی Astroneer از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Astroneer همراه گیم کیو باشید.

آنجا چه باید باشد؟ این سؤالی است که انسان‌ها در طول قرن‌ها و هنگام نگاه به ستاره‌ها زیر آسمان تاریک‌شب پرسیده‌اند. ما انسان‌ها همیشه تمایل به فهم و درک جهان داشته‌ایم و تا آخرین توانمان نیز برای آن تلاش کرده‌ایم. این ایده‌ای است که Astroneer بر پایه آن ساخته‌شده است. دنیاهای رنگارنگ و موسیقی پشت زمینه جذاب حس بسیار جالبی را منتقل می‌کند. در دنیاهای دوردست سیر کنید و تمام نکات و زیروبم آن‌ها را کشف کنید. حتی برای این کار شاید مجبور به خطر انداختن جانتان شوید اما رازهای کائنات منتظر کشف شدن به دست شما هستند و باید این ریسک را بکنید. در Astroneer بازیکنان قادر به همکاری با یکدیگر برای ساخت مقرهای قدرتمندی بالا یا پایین زمین هستند. باید وسایل نقلیه‌ای برای سفر به دوردست‌ها بسازید و تقریباً هر چه که لازم است را باید با ذهن خود خلق کنید. Astroneer یک بازی ماجراجویی فوق‌العاده جذاب است که توسط استودیو System Era Softworks توسعه‌یافته است و در سال 2016 نیز برای Xbox One و پلتفرم ویندوز عرضه‌شده است.

بازی را می‌توانید به‌تنهایی شروع کنید یا اینکه دوستتان را نیز همراه خود داشته باشید و باهم دیگر بازی کنید. در ابتدا چیزی جز چند ابزار کاربردی و البته خانه‌ای کوچک روی سیاره‌ای عظیم به شما داده نمی‌شود. چالش بزرگی پیش روی شما است و باید تمام سیاره را برای به دست آوردن سوخت و غذا بگردید. شما تنها مواد اولیه را به دست خواهید آورد که البته بستگی به سیاره واقع در آن فرق خواهد کرد و همه‌چیز به خلاقیت شما برای زنده ماندن بستگی دارد. شاید در ابتدا حس پوچی به شما دست بدهد اما هر چه جلوتر بروید مفهوم آن را کامل درک خواهید کرد. این بازی شمارا در یک سناریوی کاملاً واقعی قرار می‌دهد و تنها کافی است که خودتان را در آن سیاره قرار دهید و برای بقا و اکتشاف تلاش کنید. کپسول اکسیژن شما پاسخ گوی پیاده‌روی زیاد نیست و باید حواستان به آن نیز باشد. هر چه سازه‌های بیشتری بسازید، گزینه‌های شما افزایش خواهند یافت و حتی بعد از چند وقت قادر به ساخت یک تراکتور کامل خواهید بود!

هدف اصلی بازی گشتن در 7 سیاره موجود است و بدون اکسیژن و قدرت قادر به انجام چنین کاری نخواهید بود و باید تمام تلاشتان را برای رسیدن به سیاره دیگر خرج کنید. برق در مأموریت‌های شما بسیار تأثیرگذار است و باید قبل از همه‌چیز میزان الکتریسیته کافی برای دور شدن از مقر اصلی را داشته باشید. گرافیک بازی کاملاً مینیمالیستی و فوق‌العاده جذاب است به صورتی که محیط رنگی آن و طراحی بامزه اشیا حس خوبی را منتقل می‌کند. در Astroneer همه‌چیز به شما و خلاقیت شما بستگی دارد و باید بگوییم که خط داستانی را به دست خودتان خواهید ساخت. به‌گونه‌ای Astroneer شباهت‌های زیادی به Minecraft دارد و ساعت‌ها شمارا درگیر خود خواهد کرد. اگر همیشه رؤیای فضانورد شدن را در سر داشته‌اید و می‌خواستید به افق‌های دور سفر کنید و آنجا را کشف کنید و نام خود را روی آن سیاره بگذارید، باید بگویم که Astroneer همان چیزی که شما می‌خواهید. همین حالا لباس فضانوردی به تن کنید و منتظر شمارش معکوس برای جدا شدن از جو سیاره و آغاز سفری طولانی باشید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.