ّ

دانلود ترینر بازی Maneater

دانلود ترینر بازی Maneater

شما می توانید با ترینر بازی Maneater از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Maneater همراه گیم کیو باشید.

Maneater یک بازی تک نفره و نقش آفرینی اکشن است . داستان این بازی در زیر آبهای مواج خلیج ساحلی روایت می شود . برای زنده ماندن در اقیانوس های آزاد باید با خطر های آن جنگید . تنها ابزار های شما برای زنده ماندن عقل ، فکرتان و انگیزه ی شما برای خوردن است . در زیر آبهای اقیانوس قانونی همانند قانون جنگ حکم فرماست بکش تا کشته نشوی و بخور تا خورده نشوی . شما باید تبدیل به یک آدمخوار شوید.

در بازی Maneater شما به شکل یک کوسه غول پیکر هستید و آبراه های ساحلی و ساحل را تبدیل به یک جای وحشتناک برای انسان ها می کنید . همه شناگران و غواصان دلیلی برای ترسیدن از شما دارند آن هم وحشی و خونخوار بودن شماست که هیچ چیز توانایی رقابت با شما را در این آب ها ندارد . در بازی Maneater خود را در یک دنیای زنده و نفس گیر پر از تهدید و خطر مرگ غوطه ور کنید . خرابه های غرق شده را کشف کنید ، در باتلاق ها کمین کنید ، اقیانوس ها را جستجو کنید و به دنبال نهنگ ها برای شکار کردنشان و تغذیه آنها بگردید.

شما دریا بازی می توانید کوسه ی خود را شخصی سازی کنید و همه اندام های او را ارتقا دهید تا سرعت و عملکرد بهتری داشته باشد . هدف از ساخت این بازی القای یک تجربه جدید در یک بازی تک نفره نقش آفرینی است که بازیکن را از ابتدا تا انتهای بازی درگیر چالش های قابل حل می کند.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.