ّ

دانلود ترینر بازی Octopath Traveler

دانلود ترینر بازی Octopath Traveler

شما می توانید با ترینر بازی Octopath Traveler از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی Octopath Traveler همراه گیم کیو باشید.

همیشه در سال یک سری بازی‌های عرضه می‌شوند که با پایان دادن به آن‌ها با این سؤال مواجه می‌شوید که چرا استودیوهای بازی در سال 100 عدد از این بازی‌ها نمی‌سازند و این چقدر خوب بود. Sqaure Enix دست‌به‌کار بزرگی زده است و بازی Octopath Traveler را روانه بازار کرده است. در نگاه اول یاد اولین نسخه‌های بازی Final Fantasy خواهید افتاد اما بازی عمیق‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. بازی شمارا با 8 شخصیت مختلف آشنا می‌کند که هرکدام داستان خودشان رادارند اما درنهایت همگی به یکدیگر وابسته‌اند و خطوط داستانشان به هم دیگر می‌رسد. می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و داستان طولانی و پر جزئیات او را دنبال کنید. مهم نیست که نقش یک دزد را انتخاب کنید یا یک تاجر، هرکدام برای خودشان داستان و دشمنانی دارند.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

Octopath Traveler با معرفی 8 شخصیت که هرکدام خط داستانی خودشان رادارند، فرم بازی‌های سنتی را شکسته است. پستی‌وبلندی‌های مختلفی در داستان دیده می‌شود و ممکن است در یک آن در حال کشتن یک اژدها باشید و لحظه‌ای دیگر داستانی پیچیده‌تر شروع شود. هرکدام از این شخصیت‌ها حدود 50 ساعت گیم پلی را درون خودشان پنهان کرده‌اند و حسی فوق‌العاده را به بازیکن القا می‌کنند. گول گرافیک 2 بعدی آن را نخورید که استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 محیط‌های جذابی را ساخته است و البته نیازی به گرافیک واقع‌گرایانه نیز دیده نمی‌شود و همین کاراکترهای پیکسل مانند چنان شمارا میخ‌کوب کنند که ندانید چقدر زمان پای این بازی گذاشته‌اید. از دل صحرا به جنگل‌هایی پربرف هدایت خواهید شد و هر چه زیبایی وصف‌ناپذیر بازی بگوییم کم گفته‌ایم.

بخش اکشن بازی Octopath Traveler شگفت‌انگیز است و شمارا در مقابل دشمنان عجیب‌وغریبی قرار می‌دهد. ابتدا سلاح‌های ساده‌ای به دست دارید و باید هرکدام که بیشتر به سلیقه‌تان می‌خورد را انتخاب کنید و بعدها آن را ارتقا دهید. در مراحل بالاتر ارزش ارتقای سلاحتان را خواهید فهمید و آن زمان که چند شوالیه قوی‌هیکل با یک ضربه شمارا از دور بازی خارج کردند، باپوست و جان درجه سختی این بازی را درک خواهید کرد. بازی شمارا در داستان‌هایی سرگرم‌کننده غرق می‌کند و دنیای اطراف نیز گذشت زمان را از یادتان خواهد برد. بازی Octopath Traveler عنوانی دوست‌داشتنی است که باشخصیت‌های دل‌نشین و داستان‌های شیرین، ساعت‌ها سرگرمی برایتان خواهد ساخت.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *