ّ

دانلود بازی Counter Strike 1.6 برای کامپیوتر

دانلود بازی Counter Strike 1.6 برای کامپیوتر

Counter Strike 1.6 ( کانتر استریک 1.6 ) یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص مبتنی بر تروریست و ضد تروریست می باشد که در توسط Valve توسعه و در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. یکی از بهترین بازی های چند نفره و آنلاین در جهان می باشد که به طور رایگان می توانید به بازی بپردازید. در گیم دو تیم با نام تروریست و ضد تروریست باهم به مبارزه می پردازند که تروریست با بمب گذاری، گروگان گیری و ترور قصد پیروزی دارند و در روبرشان پلیس یا ضد تروریست با خنثی کردن اعمال تروریست قصد پیروزی دارند ، این نسخه از بازی قابلیت بازی به صورت Lan و آنلاین می باشد.

اولین بار بازی کانتر استرایک یک مود ساده برای Half-Life منتشر شد، بعد ها توسط Gooseman و Le and Jess به صورت مستقل ارائه شد. نسخه اصلی بازی به نام Counter Strike: Condition Zero بوده که توسط Turtle Rock Studios ساخته و در سال 2004 منتشر شد. البته در نوامبر همان سال Counter Strike: Source نیز ارائه شد و در آخر چهارمین بازی از سری اصلی به نام Counter Strike: Global Offensive توسط شرکت Valve در سال 2012 برای ویندوز منتشر نمود.

در شروع گیم بازیکنان فقط به اسلحه کلت به همراه چاقو خواهند داشت و بعد از کشتن حریفان و پیروزی پاداش خود را دریافت می کنند که می توانند در مرحله بعد به خریداری سلاح و تجهیزات بپردازند. البته هر راند داری یک تایم خاصی می باشد که به درگیری بپردازند. تیم ضد تروریست متشکل در افراد ضد تروریست در سراسر دنیا هستند. همچنین قابلیت آنلاین نیز فراهم می باشد.

  • فایل را استخراج کنید.
  • وارد پوشه Counter Strike 1.6 شوبد.
  • سپس فایل CS1.6 Install Tehran-Gaming.exe را اجرا و نصب کنید.
حجم : 235MB
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *