سابین سرور

دانلود نرم افزار HMA VPN

نرم افزار HMA VPN برای اندروید و ویندوز

HMA VPN ارائه دهنده خدمات شبکه شخصی مجازی شخصی یا VPN است. با استفاده از HMA VPN در پلتفرم ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، IOS ، Apple TV ، Android TV ، PS4 و XBOX One به سرور های این نرم افزار وصل شد . این نرم افزار یک نرم افزار سودمند برای دور زدن تحریم‌های اینترنتی است که بسیار پرسرعت میباشد و دارای سرور در 290 کشور و تعداد سرور های این شرکت بیشتر از 2000 است برای مثال HMA VPN در کشور های روسیه ، آلمان ، آرژانیتن ، چین ، ترکیه ، برزیل و… حتی این سرور در ایران نیز سرور دارد.

برای دیدن تمام کشور هایی که HAM VPN در آن سرور دارد کلیک کنید

کاری که نرم افزار HMA VPN می کند ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی است که به نوبه خود کمک می کند تا اتصال اینترنت شما ایمن بوده اطلاعات شخصی را از هکرهای احتمالی محافظت کند. با استفاده از برنامه آدرس IP شما خصوصی می شود و امکان مرور اینترنت را به صورت ناشناس خواهید داشت، اما تمرکز اصلی طراحان بر روی امنیت است. این برنامه همچنین دارای مزایای دیگری است. با استفاده از پروکسی، HMA VPN امکان دسترسی به بخش هایی از اینترنت را که ممکن است مسدود شده باشند خواهید داشت. مانند وب سایت هایی که به بازدیدکنندگان از کشورهای خاص محدود می شوند با این نرم افزار قابل دسترسی هستند بدون توجه به جایی که شما هستید.

برای استفاده از امکانات HMA VPN باید اشتراک بخرید یا اکانت های این برنامه صورت رایگان را در کانال تلگرام AccVpnQ@ دریافت کنید

پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

برای دریافت اکانت رایگان عضو کانال AccVpnQ@ بشوید

مرتبط
بخش نظرات
guest
6 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات

گزارشات خطا

گزارشات نسخه جدید