ّ

دانلود نرم افزار IPVanish

دانلود نرم افزار IPVanish

IPVanish ارائه دهنده خدمات شبکه شخصی مجازی شخصی یا VPN است. با استفاده از IPVanish در پلتفرم ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و IOS به سرور های این نرم افزار وصل شد . این نرم افزار یک نرم افزار سودمند برای دور زدن تحریم‌های اینترنتی است که بسیار پرسرعت میباشد و دارای سرور در 290 کشور و تعداد سرور های این شرکت بیشتر از 500 است برای مثال IPVanish در کشور های آلمان ، آرژانیتن ، برزیل ، امارات و… سرور دارد.

بین لیست بلند بالای بهترین ارائه دهندگان VPN ای که مورد بررسی قرار دادیم، IPVanish را به علت اختصاصی بودن زیرساخت های آن ، به صورت جداگانه بررسی می کنیم. این زیرساخت ها شامل سرویس های VPN کنترل شده با عملکردی در سطح جهانی، ارائه شبکه ی ترافیک اختصاصی علاوه بر توسعه ی خانگی نرم افزارهای مربوط به VPN برای تمامی سیستم عامل های موجود در پلت فرم ها و موبایل ها می باشد.

IPVanish به سرعت هزاران هزار مشتری از سراسر جهان را به خود جذب کرده است و مهم ترین دلیل آن نیز ارائه کیفیت بالا در سطح جهانی، اتصال آسان به منظور رفع انسداد سایت ها، سرعت بالا و قابل اعتماد بودن برای سرویس های پخش و حجم وسیعی از سرورهای VPN- شامل ۳۷ سرور در ایالات متحده/کانادا و ۶۷سرور در اروپا- ، فناوری رمزگذاری state-of-the-art برای ناشناس بودن در زمانی که آنلاین هستیم، می باشد.

پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.