دانلود نرم افزار IPVanish

نرم افزار IPVanish برای ویندوز و اندروید

IPVanish ارائه دهنده خدمات شبکه شخصی مجازی شخصی یا VPN است. با استفاده از IPVanish در پلتفرم ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و IOS به سرور های این نرم افزار وصل شد . این نرم افزار یک نرم افزار سودمند برای دور زدن تحریم‌های اینترنتی است که بسیار پرسرعت میباشد و دارای سرور در 290 کشور و تعداد سرور های این شرکت بیشتر از 500 است برای مثال IPVanish در کشور های آلمان ، آرژانیتن ، برزیل ، امارات و… سرور دارد.

برای دیدن تمام کشور هایی که IPVanish در آن سرور دارد کلیک کنید

بین لیست بلند بالای بهترین ارائه دهندگان VPN ای که مورد بررسی قرار دادیم، IPVanish را به علت اختصاصی بودن زیرساخت های آن ، به صورت جداگانه بررسی می کنیم. این زیرساخت ها شامل سرویس های VPN کنترل شده با عملکردی در سطح جهانی، ارائه شبکه ی ترافیک اختصاصی علاوه بر توسعه ی خانگی نرم افزارهای مربوط به VPN برای تمامی سیستم عامل های موجود در پلت فرم ها و موبایل ها می باشد.

IPVanish به سرعت هزاران هزار مشتری از سراسر جهان را به خود جذب کرده است و مهم ترین دلیل آن نیز ارائه کیفیت بالا در سطح جهانی، اتصال آسان به منظور رفع انسداد سایت ها، سرعت بالا و قابل اعتماد بودن برای سرویس های پخش و حجم وسیعی از سرورهای VPN- شامل ۳۷ سرور در ایالات متحده/کانادا و ۶۷سرور در اروپا- ، فناوری رمزگذاری state-of-the-art برای ناشناس بودن در زمانی که آنلاین هستیم، می باشد.

برای استفاده از امکانات IPVanish باید اشتراک بخرید یا اکانت های این برنامه صورت رایگان را در کانال تلگرام AccVpnQ@ دریافت کنید

پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

برای دریافت اکانت رایگان عضو کانال AccVpnQ@ بشوید

0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات