ّ

دانلود ترینر بازی DIRT 5

دانلود ترینر بازی DIRT 5

شما می توانید با ترینر بازی DIRT 5 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی DIRT 5 همراه گیم کیو باشید.

بازی Dirt 5 در سبک مسابقه ای ، رانندگی و شبیه ساز که محصولی از Codemasters Inc است . این بازی یکی برجسته ترین و مشهورترین تجربه بازی های مسابقه ای افرود به شمار می رود و امکان بازی به صورت آنلاین تا 4 بازیکن را دارد . مسیر های مختلفی همچون شن و ماسه ، یخ و برف را از سراسر جهان به همراه ماشین هایی از رالی تا قهرمانان GT بپیمایید. DIRT 5 با داشتن Career مود حرفه ای ، امکان تقسیم صفحه نمایش به چهار نفره ، مود های متنوع و جدید آنلاین ، ویرایشگری زنده و بسیاری دیگر نسل بعدی مسابقات ماشین سواری است .

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

در بیش از 70 مسیر منحصر به فرد در 10 مکان مختلف جهانی در محیط های خیره کننده و پویا ، به دور دنیا سفر کرده و در آن ها مسابقه دهید . از مسابقه بر روی رودخانه یخ زده شرقی در نیویورک ، تا زیر کلیسا the Redeemer در برزیل ، تا درخشش نورهای شمالی در نروژ در شرایطی محیطی و آب و هوایی متغیری مسابقه دهید و هیجانی وصف ناشدنی را تجربه کنید . محدودیت ها را با ماشین های باور نکردنی کنار بزنید . همه نگاه ها به سمت شماست تا ستاره جدید دنیای مهیج مسابقات آفرود شوید . حمایت هایی مالی را از اسپانسر خود بگیرید و جوایز و پاداش های بی نظیری را بدست آورید و تمامی مکان ها را تسخیر خود کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *