ّ

دانلود ترینر بازی Project Cars 3

دانلود ترینر بازی Project Cars 3

شما می توانید با ترینر بازی Project Cars 3 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی Project Cars 3 همراه گیم کیو باشید.

همه ما به دنبال هیجان هستیم؟ لازم به دروغ گفتن نیست؛ لذت سواری با یک خودرو اسپرت را نمی‌توان با هیچ تجربه دیگری مقایسه کرد. به لطف بازی‌های ویدیویی تابه‌حال شبیه‌سازهای زیادی از مسابقات اتومبیل‌رانی دریافت کرده‌ایم اما هیچ‌کدام به‌اندازه استودیو Slightly Mad Studios با اصول کار آشنا نیستند. این استودیو به تهیه‌کنندگی شرکت Bandai Namco نسخه جدیدی از فرانچایز Project CARS را روانه بازار کرده است. سفر خود را همراه بازی Project CARS 3 شروع کنید و هیجان واقعی را در دل رقابت‌های بی‌نظیر تجربه کنید. بیش از صدها اتومبیل مختلف وجود دارند که می‌توانید هرکدام را مایل باشید برای شروع سفر هیجان‌انگیز خود انتخاب کنید: پراجکت کارز سه تاج طلایی شبیه‌سازهای اتومبیل‌رانی است.

اولین تغییر بزرگی که در بازی Project CARS 3 مشاهده خواهید کرد، وجود بیش از 140 پیست اتومبیل‌رانی با نهایت جزئیات و طراحی چشم‌نواز است. به لطف بازخوردهای طرفداران، بخش کریر بازی ازاین‌رو به آن رو شده است و این دفعه می‌توانید بازی را به‌صورت واقعیت مجازی روی PC تجربه کنید. بر اساس گفته کارگردان بازی، تیم توسعه از سری بازی Need for Speed الهام گرفته‌اند و بخش هیجان‌انگیز مسابقات را بر اساس مکانیسم‌های آن ساخته‌اند. چرخه 24 ساعته شب و روز و تغییرات فصلی، جلوه خاصی به پیست‌های مسابقه بخشیده‌اند و برای نمونه ممکن است یک‌بار در پاییز به مسابقه بپردازید و برگ درختان زرد را روی پیست مشاهده کنید یا اینکه در سرمای زمستان با خودرو پرقدرت خود میان دیگر رقیبان گاز دهید و روزهای پرهیجانی را پشت سر بگذارید. استودیو این بار بیش از 200 نوع خودرو مسابقه‌ای را آماده کرده است که هرکدام قابلیت ارتقا و اسپرت کردن رادارند و صدها گزینه برای شخصی‌سازی در اختیار خواهید داشت.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *