ّ

دانلود ترینر بازی Crackdown 3

دانلود ترینر بازی Crackdown 3

شما می توانید با دانلود ترینر بازی Crackdown 3 در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. با دانلود ترینر بازی Crackdown 3 همراه گیم کیو باشید.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

بازی Crackdown 3 محصولی از Sumo Digital است که در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده ، این بازی که سومین نسخه از سری Crackdown به شمار می‌رود، قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود ولی با تاخیر به سال ۲۰۱۹ کشیده شد و ۹ سال پس از Crackdown 2 به دست کاربران رسید،این بازی با حفظ هسته‌ی اصلی گیم‌پلی Crackdown و Crackdown 2، چند سازمان متفاوت را به تصویر می‌کشد که کنترل شهر New Providence را در دست دارند و بازیکنان باید با کشتن روسا و مافیاهای آن‌ها، نابود کردن تاسیساتشان و از کار انداختن زیرساخت‌هایشان، سازمان‌ها را از بین ببرند،بازیکنان می‌توانند توسط سلاح‌های متنوعی از تفنگ‌ها و نارنجک‌ها گرفته تا راکت‌لانچر‌ها، به همراه قدرت‌های فیزیکی کاراکترها به اهداف مذکور برسند.

همچنین، تمامی وسایل نقلیه‌ای که در بازی پیدا می‌شوند، قابل استفاده هستند. مشابه نسخه‌های قبلی، سیستم «مهارت در ازای کشتن» در بازی طراحی شده که با کشتن دشمنان توسط ابزار و سلاح‌های مختلف و با یافتن پیکاپ‌های پنهان در سرتاسر شهر، گوی‌های خاصی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که توسط آن‌ها می‌توان مهارت‌های اصلی کاراکترها را افزایش داد؛ شامل: چابکی، سلاح‌های گرم، قدرت، مواد منفجره و رانندگی. در این راستا کاربران می‌توانند در کنار سلاح‌های اصلی همچون راکت لانچرها، نارنجک‌ها و غیره می‌توانند از قدرت‌های فیزیکی کاراکتر خود نیز استفاده کنند. از قابلیت‌های فیزیکی کاراکترهای بازی Crackdown 3 می‌توان به سرعت مانور بسیار بالای آنها اشاره کرد که در تریلر‌ها هم دیده شده است. کاربران می‌توانند با کلید‌های مرتبط کاراکتر خود را چندین بار در جهت‌های مختلف به طور یورشی حرکت دهند. پرش‌های بلند یکی دیگر از جنبه‌های سرگرم کننده این بازی است که جنبه هیجان انگیزی به بازی می‌بخشد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.