ّ

دانلود ترینر بازی Project Wingman

دانلود ترینر بازی Project Wingman

شما می توانید با ترینر بازی Project Wingman از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی Project Wingman همراه گیم کیو باشید.

Project Wingman یک بازی اکشن همراه با نبردهای پروازی است که با تاکید روی گیم‌پلی پرداخت شده و صیقل یافته جریان پیدا می‌کند. این بازی را می‌توان یک تجربه مبارزه‌ای تک نفره دانست که از آثار بزرگ این سبک الهام گرفته است. تجربه‌ی بازی برای کسانی که به‌دنبال یک شبیه ساز واقعی نیستند، اما می‌خواهند تلفیقی از آن را داشته باشند، توصیه می‌شود. شما به سهولت می‌توانید چالش‌های هیجان انگیزی را در این بازی تجربه کرده و نبردهایی در سطح‌های واقعی را داشته باشید. نبردها در میادین جنگی روی می‌دهد و می‌توانید تاریخ دیگری را در بازی رقم بزنید.

شما می‌توانید بر فراز آب‌های سرد تنگه‌ی برینگ حرکت کرده و به تانک‌ها در صحنه‌ی نبرد حمله کنید. محیط وحشیانه‌ای در انتظار شما قرار دارد و می‌توانید حتی در بازی غواصی کنید. باید اهداف دشمن را در شمال غربی اقیانوس آرام هدف قرار داده و از بالاتر از آن، به سرزمین‌های زخم خورده دست پیدا کنید. بازی شانس بالاتری در مراحل بعد به شما خواهد داد و می‌توانید از حقوق خود و سرزمین خود دفاع کنید. بازی سلاح‌های عجیب و غریبی را در اختیار شما قرار خواهد داد و می‌توانید تجهیزاتی داشته باشید که برای نبردهای هوایی مناسب هستند. این خود شما هستید و باید بتوانید یک جنگنده تمام عیار باشید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *