گیم کیو

مرجع بازی های ویدیویی

راهنمای قدم به قدم بازی Anthem

شما با این مقاله راهنمای قدم به قدم می توانید تمام مراحل را بدون مشکل انجام دهید و از این بازی زیبا لذت کافی را ببرید

بازی Anthem یک عنوان جدید و جذاب می باشد که توسط کمپانی Bioware توسعه یافت و توسط Electronic arts منتشر شد. بازی هیجان انگیز Anthem یک بازی چند نفره آنلاین نقش آفرینی، اکشن و ماجراجویی است که در آن، بازیکنان می توانند به صورت آنلاین با دوستان خود به اکتشاف در جهان اطراف خود بپردازند. بازیکنان این بازی مانند یک فریلنسر، تمدن خود را رها نموده و برای اکتشاف جهان اطراف خود، به ماجراجویی می پردازند.

در بازی، شما می توانید با دوستان خود یک تیم (Squad) تشکیل دهید. زمانی که تیم تشکیل می دهید، می توانید در تمامی جهان این بازی به صورت Open World به ماجراجویی بپردازید، اما این را به خاطر بسپارید که در این دنیا، شما تنها نیستید و تیم های دیگری نیز در بازی وجود دارند ، شما در بازی بهمراه هم تیمی های خود می توانید با تیم های دیگر روابط دوستانه برقرار کنید یا اینکه باهمدیگر بجنگید. معمولا جنگ هایی که در بازی رخ می دهند، بخاطر غارت انواع اکتشاف های مختلف است. ساخت این عنوان پرشور و هیجان از سال 2012 آغاز گردید و هم اکنون شاهد انتشار آن هستیم. هم اکنون می توانید بازی Anthem را به صورت کاملا رایگان و مستقیم از پارسی دانلود دریافت کنید

بازی Anthem به بازیکنان اجازه می دهد تیم هایی تا سقف 4 نفر ایجاد کنند و ماموریت های موجود در Anthem را با هم انجام دهند ، در حالی که تمام بازی می تواند به صورت تک نفره انجام شود و Co op به صورت  Drop In  و Drop Out  (پیوستن یا جدا شدن به تیم در هر زمان) خواهد بود . بازیکنان با توجه به تهیزات هود نقش های مختلفی ایفا می کنند به عنوان مثال یک تیرانداز دور برد یا یک فرد قوی هیکل برای مبارزات نزدیک از این نقش ها خواهد بود .ماجراجویی به نظر می رسد عنصر اصلی این بازی باشد بازی کنان حتی با پیدا کردن مکان های جدید XP بدست می آورند به علاوه می توان با منابعی که در این مکان ها پیدا می شود آیتم های جدیدی بوجود آورد ، تاکنون Anthem در جنگل ها و مناطق زیر آب به نمایش کشیده شده در حالی که گیم پلی نهایی ممکن است متفاوت باشد.این بازی می تواند محیطی حتی بزرگ تر از  Mass Effect : Andromeda داشته باشد.


لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − = 11

تمام حقوق برای وبسایت گیم کیو محفوظ است. | Newsphere by AF themes.