ّ

دانلود ترینر بازی Yakuza 3 Remastered

دانلود ترینر بازی Yakuza 3 Remastered

شما می توانید با ترینر بازی Yakuza 3 Remastered از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی Yakuza 3 Remastered همراه گیم کیو باشید.

سری بازی‌های Yakuza از استودیو SEGA باوجودآنکه در کنار عناوین مشابه خود کمتر دیده‌شده‌اند اما به‌هیچ‌وجه فکر نکنید که حرفی برای گفتن ندارند و کاملاً عمق و جزییات کافی برای جلب کردن توجه شما به‌عنوان بازیکن را در اختیاردارند. داستان کلی بازی در ژاپن و در مورد مردانی قوی‌هیکل است که برای رسیدن به پول، قدرت، مناطق تحت کنترل و یا حتی بعضی مواقع صرفاً برای کشتن از مبارزه و دعوا با همدیگر دریغ نمی‌کنند. در هر قسمت از این سری بازی‌ها، شما در نقش یکی از خلاف‌کاران ژاپن در خیابان‌های شهر گشت‌وگذار می‌کنید و برای رسیدن به منافع و اهداف خودتان با بسیاری از افراد مختلف در جای‌جای شهر دست‌به‌یقه خواهید شد.

در قسمت سوم در نقش Kiryu بازی خواهید کرد که زندگی خلافکارانه را رها کرده و همین‌طور بچه‌ای را که به فرزندخواندگی قبول کرده است بزرگ می‌کند و در کنار او نیز، بقیه‌ی بچه‌های بی‌سرپرست را در پرورشگاهی که خودش تأسیس کرده تحت مراقبت قرار داده است و هر مشکلی که برای آن‌ها پیش بیاید را به‌خوبی حل می‌کند. تا اینکه زندگی گذشته‌اش باز به سراغش می‌آید و گروهی از خلاف‌کاران برای اینکه پرورشگاه را چنگ او درآورند وارد داستان می‌شوند تا زندگی آرام او را دوباره مثل قبل دچار هرج‌ومرج کنند.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.