ّ

دانلود ترینر بازی GTA 3

دانلود ترینر بازی GTA 3

شما می توانید با ترینر بازی GTA 3 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی GTA 3 همراه گیم کیو باشید.

GTA 3 یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی جهان باز سبک گیم پلی غیرخطی سوم شخص می باشد که توسط Rockstar توسعه و در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از بازی های GTA که در یک شهر خیالی به نام Liberty City می باشد. نقش اصلی داستان را نیز شخصی به نام کلود اسپید که یک جنایتکار است برعهده دارد. بازی جی تی ای 3 انقلابی در بازی های open world به راه انداخت. به طوری مافیا، سگ های نگهبان، نبرد سینت ها و سگ های خوابیده از بازی الگو برداری کردند. این نسخه از نظر منتقدین یکی از بهترین بازی ساخته شده می باشد که بر اساس همین در سال 2001 بهترین بازی کامپیوتر انتخاب شد.

به خاطر محبوبیت بالا نسخه بعدی نیز به نام Grand Theft Auto: Vice City در سال 2002 منتشر شد. بازیکن می تواند با توجه به سناریو مشخص شده به ماموریت بپردازد همچنین خارج از ماموریت نیز به صورت کاملا آزادانه می تواند در شهر بچرخد. همچنین لیبرتی سیتی از سه بخش پورتلند، جزیره استونتون و ساحل واله تشکیل شده است که بازکردن ماموریت ها منطقه ها نیز آزاد می شوند. شما می توانید از تمامی وسیله های نقلیه ماشین، موتور، هواپیما، قایق و … استفاده کنید. بازیکن می تواند به فروشگاه اسلحه برود و خرید خود را انجام دهد. همچنین اگر در بازی کشته شوید با کم کردن مبلغی از شما، در نزدیک ترین بیمارستان مجدد وارد خواهید شد.

همچنین اجرا هرگونه عمل خلاف باعث این می شوند تا پلیس به دستگیری شما بیایند و اگر ستاره های شما بیشتر شود پلیس ها نیز به صورت کاملا تخصصی تر وارد عمل شوند. برای اینکه بتوانید از شر ستاره ها خلاص شوید باید از دید پلیس خارج شوید. قهرمان داستان کلود اسپید به همراه دوستش در حال سرقت از یک بانک هستند که در حین کاتالینا (دوست کلود) به او خیانت می کند و یک ضرب یک گلوله اسپید را زخمی و با پول ها فرار می کند.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.