ّ

دانلود بازی Mafia 1 برای PC با نسخه فارسی

دانلود بازی Mafia 1 برای PC با نسخه فارسی

Mafia 1 یک بازی اکشن ماجراجویی مبتنی بر بازی های مافیایی می باشد که توسط Illusion Softworks توسعه و توسط Gathering در سال 2002 برای ویندوز منتشر شد. این نسخه اولین سری از بازی های Mafia می باشد. در این گیم شما شاهد ظهور و سقوط تامی آنجلو یک مافیا تخیلی در دهه 1930 خواهید بود. Mafia 1 از منتقدان نقدهای مثبتی به خاطر واقع گریانه بودن داستان دریافت کرد. به دلیل همین موفقیت، دنباله آن Mafia 2 در سال 2010 نیز منتشر شد. نسخه دوبله فارسی Mafia 1 دارای گیم پلی شبیه GTA را دارد، شما می توانید با ماشین به هر کجا بخواهید رانندگی کنید یا می توانید در مسابقه های مختلفی شرکت و یا یک تعقیب و گریز انجام دهید.

همچنین بازی به صورت سوم شخص بوده و کنترل فرد به همین صورت می باشد. شهر به صورت کاملا دقیق در بازی طراحی شده اند. همچنین 51 ماشین کلاسیک آمریکایی قابل رانندگی هستند به همراه این تعداد 19 عدد ماشین جایزه که 5 مدل از ماشین ها مسابقه ای هستند در اختیار شما قرار خواهند گرفت. البته یاد آور می شوم که اتومبیل به صورت دوره ای معرفی می شوند در شروع بازی مافیا 1 دوبله فارسی ماشین های مدل 1920 را در خیابان خواهید دید، در حالی که در مراحل بعدی مدل های 1930 در خیابان نیز اضافه می شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که وسایل نقلیه بر اساس همان دوران ساخته شده است. پلیس نیز در صورتی که شما تخلفی داشته باشید جریمه خواهد کرد که البته هر چه جرم شما سنگین تر شود مجازات نیز سنگین تر خواهد شد.

توماس آنجلو یک راننده تاکسی ساده می باشد که ناخودآگاه درگیر یک ماجرا می شود. او در طی یک اتفاق به افراد دون سالییری (سرکرده مافیا) برای فرار از دست پلیس کمک می کند. بعد از مدتی طی حادثه هایی که برای توماس پیش می آید، او وارد گروه دون سالییری می شود و به خاطر داشتن هوش و جرعت خوب به یکی از نیروهای مهم مافیا تبدیل می شود.

  • فایل Setup را اجرا کنید.
  • سپس مراحل نصب را طی کنید.
حجم : 1.6GB
پسورد : www.gameq.ir

4 پاسخ به “دانلود بازی Mafia 1 برای PC با نسخه فارسی”

  1. taha گفت:

    دوبله هست جدی؟

  2. علی اصغر گفت:

    سلام این نسخه بدون سانسور هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.