ّ

دانلود ترینر بازی Craftopia

دانلود ترینر بازی Craftopia

شما می توانید با ترینر بازی Craftopia از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Craftopia همراه گیم کیو باشید.

Craftopia یک بازی اکشن و ماجرایی جهان باز است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی POCKET PAIR طراحی و منتشر شده است. توسعه‌دهندگان برای طراحی این عنوان از چندین بازی مختلف الهام گرفته‌اند و درنهایت موفق شده‌اند تا با پیاده‌سازی چند عنصر از بازی‌های مرجع یک تجربه جدید و حرفه‌ای برای بازیکنان به ارمغان بیاورند. کشاورزی یکی از مهم‌ترین عناصر موجود در بازی است که با الهام از بازی‌های جهان باز بقا در بازی تعبیه شده است. حدوداً 20 گونه مختلف میوه و سبزیجات در دسترس شماست که می‌توانید زراعت خود را با کمک آن‌ها بهبود بخشید و مواد غذایی مورد نیاز را تأمین کنید.

ماشین‌آلات کشاورزی نیز یکی از مهم‌ترین ابزارهای شما در بازی هستند که می‌تواند در ایجاد مزرعه‌های بزرگ و نگه‌داری و برداشت محصولات به شما کمک کنند. بازی Craftopia به شما این امکان را می‌دهد تا تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته‌ای برای خودتان ساخته و بخشی از فرآیندهای موجود را صنعتی کنید. از جمله مهم‌ترین این فرآیندها می‌توان به استخراج از معدن و قطع درختان اشاره کرد. محیط بازی کاملاً ناآشنا و وسیع است و در بخش‌های مختلف آن با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو خواهید شد. سیاه‌چال‌ها یکی از مهم‌ترین مکان‌های مخفی هستند که در اعماق آن‌ها گنجینه‌ها و آیتم‌های ارزشمندی وجود دارد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *