دانلود ترینر بازی Gunfire Reborn

ترینر بازی Gunfire Reborn

شما می توانید با ترینر بازی Gunfire Reborn از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Gunfire Reborn همراه گیم کیو باشید.

Gunfire Reborn یک بازی ماجرایی و نقش‌آفرینی اول‌شخص است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment Limited طراحی و منتشر شده است. بازیکن در طی روند بازی Gunfire Reborn کنترل قهرمان‌های مختلفی را بر عهده گرفته که هر کدام دارای توانایی‌های منحصربه‌فردی هستند. هر قهرمان در محیط و گیم پلی مخصوصی ایفای نقش می‌کند که نشان‌دهنده تنوع بازی در زمینه طراحی شخصیت و گیم پلی است. اسلحه و مهمات به صورت تصادفی در محیط پراکنده شده است که باید آن‌ها را جمع‌آوری کنید. بازی در قالب level های مختلفی ارائه می‌شود و هر لول به‌نوعی تجربه‌ای منحصربه‌فرد و متمایز است.

در هر سطح از بازی با قهرمانان، اسلحه‌ها، آیتم‌ها، وظایف و مهم‌تر از همه ریتم مبارزاتی مختلفی روبه‌رو خواهید شد که در نوع خود بی‌نظیر است! محیط‌های بازی به صورت تصادفی و رندوم ایجاد می‌شوند و با هر بار خاموش و روشن کردن بازی با معماری و محیط جدیدی روبه‌رو خواهید شد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های بازی Gunfire Reborn می‌توان به گیم پلی گسترده و متنوع، تجربه اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده منحصر به هر بازیکن، 100 آیتم و اسلحه مختلف، قهرمانان متنوع با مکانیزم ها و قابلیت‌های اختصاصی، سبک هنری زیبا و منحصربه‌فرد و … اشاره کرد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات