ّ

دانلود ترینر بازی Loop Hero

دانلود ترینر بازی Loop Hero

شما می توانید با ترینر بازی Loop Hero از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Loop Hero همراه گیم کیو باشید.

در بازی Loop Hero شما در نقش لیچ قرار گرفته و حلقه‌ی بی انتهایی را ایجاد می‌کنید که در آن، ساکنین در هرج و مرج گرفتار شده‌اند. مجموعه‌ای از کارت‌های نقش آفرینی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید از آن‌ها در برابر دشمنان خود استفاده کنید. غنیمت هر مرحله را کسب کرده و سعی کنید که از طبقه‌ی قهرمانان خود برای پیروزی استفاده کنید. ماجراجویی‌ها رفته رفته تقویت خواهند شد و شما می‌توانید چرخه بی‌پایان ناامیدی را درهم بشکنید. در این بازی کلاس‌های جدیدی را خواهید دید و کارت‌های جدید می‌توانند برای بازکردن جهان‌های جدید کاربرد داشته باشند.

شما باید برنامه خود را توسعه داده و مسیرهای خطرناک را ایمن‌سازی کنید. استراتژی را در حملات خود وارد کرده و سعی کنید که غنائم را به شکل بهتری برای خود کسب کنید. غارت، بخش مهمی از بازی است و موجودات تهدید آمیز در برابر شما قرار می‌گیرند. در بازی Loop Hero می‌توانید در حالت جدیدی برای نجات جهان دست به کار شده و حلقه‌ی زمان لیچ را بشکنید. شما باید یک‌سری از باس‌ها را شکست داده و بتوانید قدرت نامقدسی که دارند را نابود کنید. شما می‌توانید یک حماسه ایجاد کرده و بر روی آن سوار شوید. در طول بازی، شما می‌توانید از تقویت‌ کننده‌های مختلف نیز به‌عنوان نیرو استفاده کنید. این تقویت‌ کننده‌ها می‌توانند نیروهای بیشتری برای شما باز کنند. بازی با گرافیک پیکسلی دنبال می‌شود و بنابراین با گیم پلی سریعی روبرو خواهید بود.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.