ّ

ترینر چیست

ترینر چیست

ترینر یا Trainer یک برنامه Third-Party است که با استفاده از آن می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد. با ترینر چیست همراه گیم کیو باشید.

هر بازی معمولا یک سری دیتا از وضعیت بازیکن مثل جان بازیکن، سلاح های در دسترس، وضعیت آب و هوا و .. در جایی از کامپیوتر ذخیره میکند. کاری که ترینر انجام می دهد دقیقا تغییرهمین اطلاعات است. با مطلب ترینر چیست همراه گیم کیو باشید. در حدود سال های 1980 تا 1990 میلادی، بازی ها به صورت خودجوش در داخل خود ترینر داشتند، هنگامی که بازی برای اولین بار اجرا می شد، ترینر نیز اجرا شده و از بازیکن پرسشی تحت عنوان این که می خواهند بازی را با استفاده از چیت و یا بدون استفاده از آن جلو ببرند، می شد.

اما در حال حاضر ترینر ها توسط گروه های دیگری ساخته و جداگانه برای دانلود قرار داده می شوند. ترینر بازی ها معمولا دارای تنظیماتی بسیار ساده و راحت می باشند تا تمام گیمر ها به راحتی بتوانند از آن ها استفاده کنند. در فایل دانلود شده معمولا یک فایل از نوع exe. که بعد از اجرا بازی این فایل را اجرا کنید. که بعد از اجرا راهنمای کلید های ترینر برای شما نمایش پیدا میکند.

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.