ّ

دانلود بازی Panzer Corps 2 برای PC

دانلود بازی Panzer Corps 2 برای PC

جنگ جهانی اول و دوم، یکی از نبردهای گسترده در میان کشورهای اروپایی و آسیایی بود که برخی از دولت‌های سفید را نیز وارد جنگ کرد. در این میان افراد بی‌گناه بسیار کشته و یا زخمی شدند و برخی نیز براثر سلاح‌های شیمیایی که ناجوانمردانه علیه مردم استفاده می‌شد، دچار مشکلات رفتاری، پوستی و مغزی شده و هنوز هم درگیر آن هستند. همه چیز از یک سپتامبر 1939 به یورش آلمان به جمهوری دوم لهستان آغاز شد که در نتیجهٔ آن فرانسه و بریتانیا هم به آلمان اعلام جنگ کردند. کسی فکر هم نمی‌کرد که این نبرد خونین چیزی در حدود 7 سال کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی را هم به خود درگیر کند. برای زنده نگه‌داشتن خاطرات تلخ‌وشیرین جنگ جهانی و نمایش واقعیت‌ها به نسل جدید، استودیوهای مختلفی دست به طراحی محصولات مختلفی زده‌اند که هرکدام به‌نوعی نبردها را به تصویر کشته است.

در بازی Panzer Corps 2 Axis Operations 1940 شاهد روایتی متفاوت در سبک استراتژی از جنگ جهانی هستیم. این بازی را تیمی از استودیو Flashback Games طراحی کرده است و محصول نهایی توسط کمپانی Slitherine برای علاقه‌مندان منتشر شد. پس آنکه شکست خیره‌کننده لهستان در جنگ جهانی دوم، جهان را شوکه کرد، متحدان غربی، خود را برای امر اجتناب‌ناپذیری آماده می‌کنند. از طرفی دیگر نیروهای اعزامی انگلیس در این قاره فرود آمده‌اند، در طرفی دیگر نیروهای بلژیکی و هلندی استحکامات خود را انجام می‌دهند و ارتش خجسته فرانسه تانک‌های سنگین خود را برای جنگ بسیج می‌کند. پس از سقوط نقشه‌های آلمان در حادثه Mechelen، متفقین خود را برای طوفان آینده آماده می‌پندارند؛ اما در حقیقت، آن‌ها نمی‌دانند چه اتفاقی می‌افتد وقتی آلمان طرح اصلی Von Manstein را برای فتح اروپای غربی آغاز می‌کند؛ برای اجرای این طرح، نیروهای باسابقه Wehrmacht شما برای یک‌بار دیگر به عمل فراخوانده می‌شوند.

به‌عنوان بخشی از طرح مانشتاین، اجرای یک سری حملات غافلگیرانه علیه قدرت‌های متفقین، به عهده شما خواهد بود. علاوه بر حملات چتربازان در پشت خطوط دشمن، شما همچنین فرصت‌های ویژه‌ای برای ازبین‌بردن نیروی هوایی دشمن خواهید داشت درحالی‌که هنوز روی زمین هستند! نبردها به شکل استراتژی در نظر گرفته شده، بنابراین باید تاکتیک‌های مختلف خود را بر اساس قدرت‌هایی که دارید مشخص کنید. به‌واسطه Stukas و Messerschmitts می‌توانید به‌سرعت حمله به هواپیماهای دشمن که بمباران تجهیزات را در دستور کار دارند، انجام دهید. نبردهای مبهم و شناخته شده جنگ جهانی دوم را از طریق سناریوهای مختلف و مأموریت‌های هیجان‌انگیز که مستقیماً از صفحات تاریخ گرفته شده است، کاوش کنید. علاوه بر نبردهای عادی، اگر جرئت به چالش کشیدن انگلیسی‌ها را دارید، اهدافی از قبیل راه‌اندازی جسورانه ورود چتربازان، جستجوی لشگر Panzer گمشده، مشاهده تلاش‌های ایتالیا در آلبانی و شاید حتی حمله به سواحل انگلیس به شما واگذار شود. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک و جنگ جهانی دوم هستید.

Panzer Corps 2 Complete Edition v1.1.20 + All DLCs + Bonus Content – [DODI Repack]

فایل Setup را اجرا کنید.

سپس مراحل نصب را طی کنید.

حجم : 3.1GB
پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.