دانلود مد تجارت اسلحه فروشی برای Red Dead Redemption 2

مد تجارت اسلحه فروشی برای Red Dead Redemption 2

مد Gunsmith Business (تجارت اسلحه) امکان شروع کسب کار اسلحه فروشی را در بازی فراهم میکند که یک مد تجارتی پویا و جالب بازی هست. این مد توسط Bolmin ساخته و منتشر شده است. با دانلود مد تجارت اسلحه فروشی برای Red Dead Redemption 2 همراه گیم کیو باشید.

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از آثار بزرگ و موفق سال 2018 محسوب می‌شود که توانست کامل‌ترین نمره را از اکثر سایت‌های معتبر کسب کند و درخشش بزرگی هم در جوایز بهترین‌های سال موسوم به Game Awards داشته باشد. حال بالاخره شایعات به حقیقت پیوست و شاهد انتشار این بازی بزرگ روی کامپیوتر بودیم. نسخه رایانه های شخصی این بازی از تمام توان موجود استفاده خواهد کرد تا بتواند هر گوشه‌ای از این جهان را به تصویر بکشد و از قله‌های برفی رشته‌های گریزلی گرفته تا جاده‌های گرد و خاکی شهر لیموی را به‌صورت غنی و شگفت‌انگیز به نمایش گذارد. در نسخه کامپیوتر این بازی مغازه‌های گل و لای مخصوص روز ولنتاین عالی دیده می‌شوند و خیابان‌های سنگفرش شهر دنیس گرافیک حیرت‌انگیز بازی را به رخ همگام می‌کشد.

محتوای پوشه Mod را در محل نصب بازی کپی کنید.

  • Shift چپ : خرید اسحله فروشی
  •  R : برگشت

3 اسلحه ساز اکنون برای خرید در دسترس هستند: Valentine Gunsmith (قیمت 2000 دلار) ، Annesburg Gunsmith (قیمت 1500 دلار) و Saint Denis Gunsmith (قیمت 5000 دلار). برای خرید اسلحه فروشی به محل یکی از اسلحه فروشی ها بروید و با دکمه شیفت چپ آن را بخرید در این مد فقط یک اسلحه فروشی را خرید.

عددی که در بالا سمت راست برای شما نمایش می دهد پول شما (سرمایه) در آن مکان است. پول زیر آن بودجه فروشگاه شماست (پولی که توسط فروشگاه شما تولید می شود و برای پرداخت خرید هایی که برای فروشگاهاستفاده می شود).

 

Supplies – تدارکات (انبار فروشگاه) 

اکنون برای سفارش اسلحه مورد نیاز برای فروشگاه به بخش supplies و order supplies (فعلا فقط یک تأمین کنندگان اسلحه برای شما موجود است) و اسحله مورد علاقه خود را سفارش دهید. 

به صورت تصادفی یک گاری در نقشه ظاهر مش شود که باید آن را به اسحه فروشی خود بیارید تا اسحله های خریداری شده را به انبار فروشگاه خودتان اضافه شود.

 

Managment – مدیریت

اکنون می توانید مدیریت فروشگاه خود را انجام دهید ، در بخش Managment  می توانید قیمت ها اسحله ها و مقدار حقوق و دستمزد کارکنان را تغییر دهید. (مراقب باشید! این تنظیمات همچنین بر اعتبار شما تأثیر می گذارد)

برای باز کردن فروشگاه روی گزینه Open Shop کلیک کنید.

پسورد : www.gameq.ir
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات