ّ

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint Cold War Crisis

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint Cold War Crisis

شما می توانید با ترینر Operation Flashpoint Cold War Crisis از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint Cold War Crisis همراه گیم کیو باشید.

Operation Flashpoint Cold War Crisis یک بازی اکشن تاکتیکی شبیه ساز میدان جنگ می باشد که توسط Bohemia Interactive توسعه و توسط Codemasters در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در سال 1985 گروهی در یک جزیره آغاز گر یک عملیات می باشد که شما در نقش یک سرباز آمریکایی باید با نیروهای شوروی بجنگید. البته یک پک اضافه به نام Resistance منتشر شد که از منظر نیروهای شوروی خواهید جنگید و گرافیک آن نیز بهبود یافته است. این نسخه اولین سری از بازی های Operation Flashpoint می باشد. گیم پلی بازی بسته به نقش بازیکن متفاوت است، ولی بازی به بهترین شکل تیرانداز تاکتیکی اجرا می شود.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

به طور کل شما کنترل یک تیم 11 نفره را دارید که دارای هوش مصنوعی بالا می باشند و تا حدودی نیز کنترل عناصر و وسایل نقلیه را به عهده دارید. چه در حالت پیاده و یا در وسیله نقلیه پلیر می تواند دو منظر شخص اول یا شخص سوم بازی کند. شما بازی عملیات های مختلفی را انجام می دهید که در شروع بازی نیز ابزار هایی مانند: گزارش از موقعیت منطقه، نقشه، قطب نما، ساعت، نوت بوک و … در اختیار شما قرار و در صورت لزوم از آن استفاده کنید. همچنین ماموریت های شما می تواند سرقت اطلاعات، پاکسازی روستاها، ترور شخصیت ها، حمله و کمین و … می باشد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *