ّ

دانلود ترینر بازی Dragon Age Origins

دانلود ترینر بازی Dragon Age Origins

شما می توانید با ترینر Dragon Age Origins از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Dragon Age Origins همراه گیم کیو باشید.

شما گری واردن هستید، یکی از آخرین نگهبان‌های افسانه‌ای که به‌عنوان تعیین کننده سرنوشت این سرزمین انتخاب‌شده‌اید. سرزمین باستانی درگیر جنگ داخلی شدید شده است و یک‌بار برای همیشه آرکدیمون باید نابود شود. آیا حاضر هستید که دنیا را نجات دهید؟ استودیو BioWare بازی Dragon Age Origins را در سبک نقش‌آفرینی ساخته است، این بازی اولین قسمت از مجموعه بازی‌های Dragon Age که توسط کمپانی Electronic Arts برای کنسول‌های مختلف و سیستم‌عامل ویندوز منتشر گشته. داستان بازی در سرزمینی افسانه‌ای به نام فرلدن رخ می‌دهد، جای که جنگ داخلی بالا گرفته و بازیکن باید در مقابل نیروی شیطانی دارکاسپان قرار گیرد و رهبر آن‌ها یعنی آرکدیمون را نابود کند. امکان شخصی‌سازی کاراکتر گری واردن وجود دارد و در ابتدای بازی کاراکتر دلخواه خود را می‌سازید، سپس انتخاب می‌کنید جادوگر باشد یا جنگجو سپس تعیین می‌کنید از چه نژادی است: الف، انسان یا کوتوله.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

در طول بازی با افراد مختلفی آشنا خواهید شد که بخشی از گیم پلی و داستان بازی هستند. سیستم دیالوگ بازی مشابه با Mass Effect و بازیکن می‌تواند با کاربران دیگر و کاراکترهای غیرقابل بازی تعامل داشته باشد و صحبت کند. در طی همین صحبت‌ها مهارت و چالش جدیدی را پیدا خواهید کرد. دنیای این بازی نقش‌آفرینی به‌قدری بزرگ است که تا 80 ساعت گیم پلی آن شما را سرگرم خواهد کرد. مسیرهای مختلف هرکدام دارای محیط و آب‌وهوای متفاوتی هستند و در آخر به دنیای خواهید رسید که در حالت فروپاشی است. هر انتخاب شما در مسیر بازی تأثیرگذار خواهد بود. شما باید روی مسائلی مانند قتل، خیانت یا قربانی کردن تصمیم بگیرید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *