ّ

دانلود ترینر بازی Mass Effect Legendary Edition

دانلود ترینر بازی Mass Effect Legendary Edition

شما می توانید با ترینر Mass Effect Legendary Edition از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Mass Effect Legendary Edition همراه گیم کیو باشید.

Mass Effect Legendary Edition مجموعه ای شامل بخش تک نفره ی سه بازی نقش آفرینی تحسین شده ی Mass Effect ، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 به همراه بیش از 40 دی ال سی ای که برای آن منتشر شده است ، می شود که تمام محتوای بهبود یافته و بهینه سازی شده اند و وضوح تصویر 4K Ultra HD قابل تجربه می باشند . بازی Mass Effect Legendary Edition جهانی شگفت آور و غنی و پر جزئیات دارد که تصمیم ها و انتخاب های شما تاثیر عمیقی بر روی آن می گذارند . این سه گانه ی جذاب قرار است به شما امکان تجربه ی دوباره این داستان حماسی و سینمایی را بدهد . روایت داستان های تعاملی این عنوان بسیار جذاب است و شما در آن تصمیم می گیرید که چگونه داستان منحصر به فرد خود را بسازید.

عملکرد فنی بازی قرار است مانند نسخه های قبلی خود بسیار شگفت انگیز باشد و تصاویر و گرافیک پیشرفته ی آن از HDR نیز پشتیبانی خواهد کرد . این بازی از لحاظ بصری در تمامی ابعاد کاملا بهبود یافته است و تمامی مدل ها ، نور پردازی ، سایه ها و صداهای آن به روز رسانی شده اند . قهرمان افسانه ای و دوست داشتنی این سه گانه ، یعنی شپرد باری دیگر از طریق این مجموعه باز می گردد تا تجربه ای را به بازیکن ها ارائه بدهد که محال است مانندش را در عنوان دیگری بتوانید پیدا کنید . البته شما می توانید این شخصیت را شخصی سازی کنید و هر طوری که می خواهید به او شکل دهید تا شپردی که دلخواهتان هست را ایجاد کنید . شما علاوه بر ظاهر این شخصیت ، می توانید مهارت های او را هم به شکلی که دوست دارید تنظیم کنید ، البته بخش شخصی سازی در این نسخه با بهبودهایی همراه بوده است و شما این دفعه به مدل مو ، آرایش ، رنگ چشم و رنگ پوست های جدیدی دسترسی خواهید داشت.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.