ّ

دانلود ترینر بازی Red Solstice 2 Survivors

دانلود ترینر بازی Red Solstice 2 Survivors

شما می توانید با ترینر Red Solstice 2 Survivors از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Red Solstice 2 Survivors همراه گیم کیو باشید.

بازی Red Solstice 2 Survivors به عنوان دنباله‌ای برای عنوان قبلی ارائه شده است و می‌توانید نبردهای خود را با برنامه ریزی و استراتژی کامل جلو ببرید. ماموریت‌های بازی در قالب نبردهای رزمی بوده و می‌توانید از کنترل‌های کلاسیک RTS استفاده کنید. شما یک ماموریت مهم در سال ۱۱۷ بعد از نابودی کره زمین دارید و باید با کمک هدایت یک گروه ویژه مخفی، برای مقابله با تهدیدات حملات جهش یافته، حرکت خود را شروع کنید. فرماندهی تیم در اختیار شما است و می‌توانید حملات خود را برای پایان دادن به تهدید علیه بشر برنامه ریزی کنید.

بازی Red Solstice 2 Survivors لایه‌های عمیقی داشته و می‌توانید خودتان را درگیر ماموریت‌های جنگی کنید. باید سریع تصمیم گرفته و بتوانید در جهان خصمانه بازی زنده بمانید. قابلیت انتخاب ماموریت‌ها هم فراهم شده است و می‌توانید تیم خود را به سمت پیروزی هدایت کنید. بازی را می‌توانید به صورت تک نفره یا همراه با ۷ نفر از دوستان خود تجربه کنید. بازی برنامه ریزی دقیقی نیاز داشته و تجربه‌ای علمی تخیلی برای شما خواهد داشت. کنترل‌های کلاسیک استراتژیک به صورت ریل تایم در بازی برقرار بوده و آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. می‌توانید از اقدامات پیشگویانه هم استفاده کرده و برای برنامه ریزی بهتر از آن‌ها استفاده کنید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.