دانلود ترینر بازی Gas Station Simulator

ترینر بازی Gas Station Simulator

شما می توانید با ترینر بازی Gas Station Simulator از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Gas Station Simulator همراه گیم کیو باشید.

Gas Station Simulator یک بازی شبیه سازی است که مدیریت یک ایستگاه بنزین را در اختیار شما می گذارد و شما موظف هستید هر چیزی که برای کامل کردن یک ایستگاه سوخت رسانی لازم است تهیه کنید و آن را در ایستگاه خودتان قرار دهید و به توسعه آن کمک کنید. ابتدا پمپ بنزین شما در یک صحرای بسیار خشک می باشد اما به مرور که شما پیشرفت می کنید می توانید نقاط دیگری نیز پمپ بنزین باز کنید و یا حتی بخرید. در بازی Gas Station Simulator باید یک پمپ بنزین متروکه وسط ناکجاآباد بخرید و آن را به شکوه سابق خود برسانید و یا حتی بهتر از سابق و آباد تر کنید. در خاطرتان باشد که شما می توانید ظاهر پمپ بنزین خودتان را نیز تزئین کنید تا افرادی که به سراغ شما برای زدن بنزین می آیند از دیدن نویی تجهیزات و تزئینات خوشحال شوند و بیشتر به شما سر بزنند.

اما یادتان باشد که همه پول خود را صرف ظاهر نکنید زیرا شما یک پمپ بنزین خریده اید و باید تجهیزات را به روز و نوسازی و یا حتی تعمیر کنید. یادتان باشد که هرچه میزان جذابیت پمپ بنزین خود را بیشتر کنید ، تقاضای مشتری بیشتر خواهد بود. بعدها شما می توانید علاوه بر بنزین و گازوئیل ، ماشین های شارژی تسلا را نیز شارژ کنید و زمانی که ماشین ها در حال شارژ شدن هستن می توانید مهمانان و مشتریان خودتان را در رستوران سرگرم کنید تا از این قسمت هم درآمدی حاصل کنید. ساخت و تعمیر پمپ بنزین ها یک چیز است اما نگه داری از آن و مدیریت آن چیز دیگری است و باید حسابی در کارتان دقت کنید. اگر علاقمند به مدیریت چالش برانگیز با مشتریانی که گاه پول بنزین نمی دهند و گاهی بی دلیل با شما دعوا دارند، هستید این بازی را از دست ندهید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات