ّ

دانلود ترینر بازی Tainted Grail Conquest

دانلود ترینر بازی Tainted Grail Conquest

شما می توانید با ترینر بازی Tainted Grail Conquest از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Tainted Grail Conquest همراه گیم کیو باشید.

بازی Tainted Grail یک تجربه‌ی راگ لایک است که با مکانیسم ساخت و ساز همراه شده ات و روایتی شگفت‌انگیز و همیشه متغیر را برای شما به‌همراه خواهد داشت. شما می‌توانید برخوردارهای مرگ‌باری را در بازی مشاهده کرده و برای تسخیر جزیره‌ی آوالون آماده شوید. ساکنین جزیره منتظر شما هستند تا به سراغ‌شان رفته و از مهارت‌های خود برای نجات آن‌ها استفاده کنید. ترکیبی منحصربه‌فرد از المان‌های نبرد و بقا را در بازی می‌بینیم و قهرمانان نیز کم کم در داستان پدیدار خواهند شد. سعی کنید دشمنان خود را از دم تیغ گذرانده و با ارتقا سلاح‌های خود، شانس بیشتری برای قهرمانی داشته باشید. دهکده‌ی خود را بنا کرده و آن را به سمت پیشرفت سوق دهید. بازی تجربه‌ای از یک سبک منحصربه‌فرد در صنعت بازی را به شما خواهد داد و همه چیز در آینده نمایان خواهد شد. بازی یک نقش آفرینی جذاب در دنیای جهان باز است و نبردهای نوبتی گیم‌پلی بازی را تشکیل داده است.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

داستان بازی حول روایتی عمیق قرار دارد و قرار است که یکی از ابتکاری‌ترین تجربه‌های رومیزی را به‌صورت دیجیتالی شاهد باشیم. حال باید دید که شم مدیریت و طراحی استراتژی شما در چه مرحله‌ای قرار دارد. بازی Tainted Grail در دنیای مردگان قرار دارد و هیچ تصمیمی نمی‌تواند از نظر اخلاقی کار آسانی باشد. شما اغلب با گزینه‌های ناممکن روبرو خواهید شد و باید عواقب تصمیمات خود را نیز مشاهده کنید. در پایان تاثیر شما روی آوالون نشان داده خواهد شد و معنا و مفهوم بیشتری را در بازی خواهیم دید. قدرت‌های باستانی وارد می‌شوند و باید دید که زمینه‌ ساز شکست شما خواهند شد یا خیر. همیشه سعی کنید که عواقب تصمیمات خود را بررسی کرده و تجربه‌ی لازم را در نبردهای حساس‌تر داشته باشید. در ابتدا شاید با اشتباهاتی روبرو شوید، اما ادامه دادن آن‌ها می‌تواند بسیار مشکل ‌ساز شود.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *