ّ

راهنمای قدم به قدم بازی Call of Duty Vanguard

راهنمای قدم به قدم بازی Call of Duty Vanguard

شما با این مقاله راهنمای قدم به قدم می توانید تمام مراحل را بدون مشکل انجام دهید. با راهنمای قدم به قدم بازی Call of Duty Vanguard همراه گیم کیو باشید.

بازی Call of Duty Vanguard به عنوان جدیدترین نسخه از مجموعه محبوب ندای وظیفه (Call of Duty) برای انتشار در تاریخ 5 نوامبر 2021 برنامه ریزی شده است. این بازی هم اکنون در استودیوی Sledgehammer Games مراحل ساخت خود را پشت سر می گذارد. Call of Duty Vanguard از موتور بازی سازی جدید و نسل بعدی این سری که اولین بار در ساخت Call of Duty Modern Warfare (محصول سال 2019) از آن استفاده شد، بهره برده و در صدد ارائه گرافیکی واقع گرایانه است. اما داستان از چه قرار است؟ Vanguard ما را به چهار جبهه جنگ جهانی دوم می برد؛ جبهه غربی، شرقی، شمال آفریقا و اقیانوس آرام نقاطی هستند که در آنها علیه دشمن مبارزه خواهیم کرد. سازندگان قصد دارند تصویری از مبارزات جنگ جهانی دوم ارائه دهند که تاکنون سابقه نداشته. شاهد منشاء و ماهیت اصلی نیروهای ویژه باشید همان طور که شما نقش اساسی و محوری را در طول جنگ ایفا میکنید و چهره تاریخ را تغییر می دهید.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

به عبارتی میشود گفت داستان بخش تک نفره بازی شباهتی نسبی به بازی Battlefield 1 دارد از این لحاظ که جنگ جهانی دوم را شما از دید چند کاراکتر و در جبهه های مختلف تجربه می کنید. اخیراً اولین گیم پلی از حالت داستانی با نام “Stalingrad Summer” نمایش داده شد که در آن شاهد مکانیک های گیم پلی مشابه Modern Warfare بودیم. البته مکانیک های جدیدی نظیر بالا رفتن از دیوار توسط یکی از شخصیت های اصلی هم به نمایش گذاشته شد که در نوع خود غافلگیر کننده و جالب توجه بود. در بخش چند نفره آنلاین نیز اپراتور اصلی نیروهای ویژه خواهید شد که تعداد نقشه های آن در زمان عرضه به 20 عدد می رسد. همچنین برای اولین بار در تاریخ این سری کراس اور حالت زامبی را خواهیم داشت. و اینکه موقع انتشار آیتم های هیجان انگیزی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد. بطور کلی بازی کال اف دیوتی ونگارد را میتوان نسخه از تکامل یافته از سری بازیهای کال اف دیوتی دانست که داستانی عجیب و جدید را دارا میباشد.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *