گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئوییدانلود ترینر بازی Grim Dawn

ترینر بازی Grim Dawn

ترینر بازی Grim Dawn

شما می توانید با ترینر بازی Grim Dawn در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Grim Dawn همراه گیم کیو باشید

بازی مستقل Grim Dawn، محصولی از Crate Entertainment است که در سبک نقش آفرینی، ماجراجویی و اکشن طراحی و ساخته شده و در فوریه ۲۰۱۶ برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است ، در این بازی، شما در فضایی آخرالزمانی قدم به دنیایی فانتزی می گذارید که نسل انسان ها رو به انقراض است، آهن ارزش بیشتری نسبت به طلا دارد و اعتماد به سختی به دست می آید ، شما در این بازی کاراکتر خود را خلق می کنید و شاهد صدها آیتم و سلاح مختلف خواهید بود. شما در محیط عجیب و فانتزی بازی کاوش می کنید و در معرض تصمیم گیری و انتخاب قرار می گیرید که هر یک نتایج خاص خود را در بر خواهد داشت.
شما با ترکیبی از 6 دسته متفاوت مواجه خواهید شد که Soldier, Demolitionist, Occultist, Nightblade Arcanist و Shaman نام دارند و هر یک مهارت های خاص خود را دارا می باشند. شما بیش از 250 مهارت مختلف را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از آیتم ها و تجهیزات مختلف در بازی به دست می آیند.
بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و گیم پلی آن ساده و روان می باشد. شما باید در ابتدای بازی کاراکتر خود را بسازید و سپس وارد بازی شوید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
برای اطلاع از جدیدترین اخبار و مطالب سایت عضو کانال تلگرام گیم کیو شویدکلیک کنید