ّ

دانلود ترینر بازی Grim Dawn

دانلود ترینر بازی Grim Dawn

شما می توانید با ترینر بازی Grim Dawn از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Grim Dawn همراه گیم کیو باشید.

دنیای بازی‌های نقش‌آفرینی دنیایِ وسیع، جذاب و بسیار تودل‌برویی است؛ بازی‌های این سبک برای اکثر گیمرها جذاب‌اند و تا ماه‌ها آن‌ها را سرگرم می‌کنند. برخی از این بازی‌ها (همچون Witcher 3) به معنای واقعی کلمه توانسته‌اند دنیا را تکان دهند! استودیو Crate Entertainment با الهام از بازی‌های این سبک‌دست به ساخت بازی Grim Dawn زد. دنیای Grim Dawn بسیار تاریک و دلگیر است درواقع این بازی وارث عنوان‌های بزرگی مانند Diablo II است و شباهت زیادی به این بازی‌ها دارد. به دنیای فانتری و آخرالزمانی این بازی وارد شوید و بشریت را از نابودی نجات دهید. آهن باارزش است و طلا مهم‌ترین عنصر در این بازی برای همین بجنگید و هیولاها و موجودات وحشی را از قلمروی انسانی دور نگاه‌دارید. اخیر بسته الحاقی جدید بازی به نام Grim Dawn Forgotten Gods منتشرشده است و جذابیت بازی را دوچندان کرده است.

داستان بازی Grim Dawn بسیار پیچیده و درعین‌حال جذاب است. ابتدا با مردی مواجه می‌شوید که از شما می‌خواهد همسر ربوده‌شده‌اش را برایش پیدا کنید؛ زن را که پیدا می‌کنید انگار اوضاع جور دیگری است! زن به شما می‌گوید که آن مرد قصد تعرض به دخترش را داشته و به همین دلیل فراری شده است. همین‌جاست که تازه گیجی شما شروع می‌شود و با معرفی شخصیت‌های جدید این گیجی بیشتر از قبل نیز ادامه پیدا می‌کند. در کل محوریت اصلی داستان بازی Grim Dawn اکتشاف (و بازهم) اکتشاف است! داستان بازی در قرون‌وسطی انگلستان اتفاق می‌افتد و همین باعث شده است که طبیعت زیبایی را شاهد باشیم. در بازی انواع سلاح‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما برای هر نبردی آماده می‌شوید. توسعه‌دهنده توانسته به‌خوبی آنچه در سر داشته است را اجرا کند و در مورد گیم پلی سنگ تمام گذاشته است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *