گیم کیو

سرزمین بازی های ویدیویی


خرید بازی اورجینال کامپیوتر

خرید محصولات بازی فورتنایت

دانلود ترینر بازی Grim Dawn

ترینر بازی Grim Dawn

ترینر بازی Grim Dawn

شما می توانید با ترینر بازی Grim Dawn در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Grim Dawn همراه گیم کیو باشید

بازی مستقل Grim Dawn، محصولی از Crate Entertainment است که در سبک نقش آفرینی، ماجراجویی و اکشن طراحی و ساخته شده و در فوریه ۲۰۱۶ برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است ، در این بازی، شما در فضایی آخرالزمانی قدم به دنیایی فانتزی می گذارید که نسل انسان ها رو به انقراض است، آهن ارزش بیشتری نسبت به طلا دارد و اعتماد به سختی به دست می آید ، شما در این بازی کاراکتر خود را خلق می کنید و شاهد صدها آیتم و سلاح مختلف خواهید بود. شما در محیط عجیب و فانتزی بازی کاوش می کنید و در معرض تصمیم گیری و انتخاب قرار می گیرید که هر یک نتایج خاص خود را در بر خواهد داشت.
شما با ترکیبی از 6 دسته متفاوت مواجه خواهید شد که Soldier, Demolitionist, Occultist, Nightblade Arcanist و Shaman نام دارند و هر یک مهارت های خاص خود را دارا می باشند. شما بیش از 250 مهارت مختلف را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از آیتم ها و تجهیزات مختلف در بازی به دست می آیند.
بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و گیم پلی آن ساده و روان می باشد. شما باید در ابتدای بازی کاراکتر خود را بسازید و سپس وارد بازی شوید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.


guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات