ّ

دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition

دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition

شما می توانید با ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر GTA The Trilogy The Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

GTA The Trilogy – The Definitive Edition در سبک اکشن و ماجراجویی محصولی از Rockstar Games می باشد . این بازی مجموعه‌ای از سه بازی اکشن ماجراجویی در سری Grand Theft Auto شامل Grand Grand Theft Auto III (2001)، Grand Theft Auto: Vice City (2002) و Grand Theft Auto: San Andreas (2004) است و هر سه بازی با پیشرفت های بصری و ارتقای گیم پلی بازسازی شده اند . زاویه دوربین از منظر سوم شخص است و بازیکنان باید مأموریت‌ها را انجام ‌دهند که شامل سناریوهای خطی با اهداف تعیین‌شده هستند . همچنین برای پیشرفت بیشتر در داستان در خارج از ماموریت ها، بازیکنان می توانند آزادانه در دنیای باز پرسه بزنند و توانایی انجام ماموریت های جانبی اختیاری را داشته باشند . با پیشروی بازیکن در روند داستانی، برخی از قسمت‌های بازی باز می‌شوند. داستان Grand Theft Auto III در شهر Liberty اتفاق می‌افتد و داستان یک قهرمان خاموش به نام دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Editionکلود را دنبال می‌کند که به او توسط دوستش در جریان یک سرقت خیانت می‌شود .او به دنبال انتقامی می‌رود که منجر به درگیری او در دنیایی از جنایت، مواد مخدرو فساد شود .

بازی Vice City که در سال 1986 در Vice City (بر اساس میامی) اتفاق می‌افتد، روایتگر داستان تامی است که پس از آزادی از زندان و گرفتار شدن در یک معامله مواد مخدر، شروع به ساختن یک امپراتوری با در دست گرفتن قدرت می‌کند . بازی San Andreas در سال 1992 در ایالت خیالی سان آندریاس، متشکل از سه شهر اصلی: لس سانتوس (بر اساس لس آنجلس)، سان فیرو (بر اساس سانفرانسیسکو)، و لاس ونتوراس (بر اساس لاس وگاس). این بازی به دنبال گانگستر سابق سی جی جانسون است که پس از قتل مادرش به خانه باز می گردد و در حالی که با مقامات فاسد و جنایتکاران قدرتمند درگیر می شود به باند سابق خود و زندگی جنایتکارانه خود کشیده می شود. هر سه عنوان برای The Definitive Edition بازسازی شده‌اند، از جمله ویژگی های مهم این بازسازی شامل سیستم نوری بازسازی‌شده، مدل‌های خودرو و شخصیت‌های ارتقا یافته، طراحی‌های گرافیکی جدید و نمایشگر ، و بهبود سایه‌ها، بازتاب‌ها و فاصله‌ها

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

2 پاسخ به “دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition”

  1. طاها گفت:

    ایا باید چیت رادر محل نصب بازی بریزیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.