ّ

دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition

دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition

شما می توانید با ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر GTA The Trilogy The Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

GTA The Trilogy The Definitive Edition در سبک اکشن و ماجراجویی محصولی از Rockstar Games می باشد . این بازی مجموعه‌ای از سه بازی اکشن ماجراجویی در سری Grand Theft Auto شامل III (2001)، Vice City (2002) و San Andreas (2004) است. و هر سه بازی با پیشرفت های بصری و ارتقای گیم پلی بازسازی شده اند . زاویه دوربین از منظر سوم شخص است و بازیکنان باید مأموریت‌ها را انجام ‌دهند که شامل سناریوهای خطی با اهداف تعیین‌شده هستند . همچنین برای پیشرفت بیشتر در داستان در خارج از ماموریت ها، بازیکنان می توانند آزادانه در دنیای باز پرسه بزنند و توانایی انجام ماموریت های جانبی اختیاری را داشته باشند .

ads

با پیشروی بازیکن در روند داستانی، برخی از قسمت‌های بازی باز می‌شوند. داستان Grand Theft Auto III در شهر Liberty اتفاق می‌افتد و داستان یک قهرمان خاموش به نام دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Editionکلود را دنبال می‌کند که به او توسط دوستش در جریان یک سرقت خیانت می‌شود .او به دنبال انتقامی می‌رود که منجر به درگیری او در دنیایی از جنایت، مواد مخدرو فساد شود. بازی Vice City که در سال 1986 در Vice City (بر اساس میامی) اتفاق می‌افتد، روایتگر داستان تامی است که پس از آزادی از زندان و گرفتار شدن در یک معامله مواد مخدر، شروع به ساختن یک امپراتوری با در دست گرفتن قدرت می‌کند.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

تبلیغات گیم کیو

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

2 پاسخ به “دانلود ترینر بازی GTA The Trilogy The Definitive Edition”

  1. طاها گفت:

    ایا باید چیت رادر محل نصب بازی بریزیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *