ّ

دانلود کرک بازی Sherlock Holmes Chapter One

دانلود کرک بازی Sherlock Holmes Chapter One

شما می توانید با دانلود کرک بازی Sherlock Holmes Chapter One ، این بازی را به صورت کامل تجربه کنید. با دانلود کرک بازی Sherlock Holmes Chapter One همراه گیم کیو باشید.

بازی Sherlock Holmes Chapter Oneیک عنوان جنایی و ماجرایی جهان باز است که شما را در نقش کارآگاه افسانه‌ای یعنی شرلوک هلمز قرار می‌دهد. Sherlock Holmes Chapter One یکی از جدیدترین و بهترین اقتباس‌ها از ماجراجویی‌ها و شخصیت شرلوک هلمز است که توسط استودیو بازی‌سازی Frogwares در حال تولید است. شرلوک در جدیدترین ماجراجویی‌هایش تنها نیست و از همراهی و حمایت دوستی مرموز به نام جان بهره‌مند است. تصمیمات و رفتار شما در این عنوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به نوعی استایل و سبک بازی شما را شکل می‌دهد. می‌توانید از راه سخت و خشن پروسه تحقیقات را دنبال کرده و با زور بازو و تهدید مشکلات را حل کنید و یا روش طولانی‌تر و آرام‌تر را سرلوحه کار خود قرار داده و با تحقیقات همه‌جانبه نقاط ضعف و آسیب‌پذیری‌های دشمنان خود را کشف کرده و در مناسب‌ترین زمان ضربه نهایی را وارد کنید! مهارت تحقیق و غریزه کنجکاو نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می‌کند.

روند بازی کاملاً جنایی و دشوار است به‌گونه‌ای که از جایی که هیچ انتظاری ندارید سرنخ‌های مهمی کشف خواهید کرد! به عنوان یک کارآگاه وظیفه دارید تا تمام شهر را به دنبال سرنخ‌ها بگردید و از هر شایعه و مدرکی برای ایجاد یک پرونده محکم و قطعی استفاده کنید. اسلحه‌ها ساده‌ترین و سرراست‌ترین راه برای نابودی دشمنان و متهمان هستند اما راه‌های بهتری هم وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان از امکانات موجود در محیط برای کشتن و نابود کردن متهمان استفاده کرد. در صورت استفاده از این روش کسی به شما شک نخواهد کرد و دستانتان نیز به خون کسی آلوده نخواهد شد. بازی Sherlock Holmes Chapter One در قرن 19 میلادی و در یک جزیره مدیترانه‌ای بسیار زیبا روایت می‌شود که با مشکلات و فسادهای سازمان‌یافته دولتی دست و پنجه نرم می‌کند. ساکنان این جزیره افرادی با رسوم خاص و عجیب هستند که از ارتباط با خارجی‌ها و غریبه‌ها دوری می‌کنند. همین مورد روند تحقیقات و به دست آوردن سرنخ‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

حجم : 1MB
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *