ّ

دانلود ترینر بازی The Last Stand Aftermath

دانلود ترینر بازی The Last Stand Aftermath

شما می توانید با ترینر بازی The Last Stand Aftermath از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر The Last Stand Aftermath همراه گیم کیو باشید.

زامبی‌ها و آخرالزمان ظاهراً عضوی جدانشدنی از صنعت بازی‌های ویدیویی هستند. تا به امروز عناوین بی‌شماری با محوریت زامبی‌ها منتشر شده‌اند که بسیاری آن‌ها را کلیشه‌ای و شبیه به یکدیگر می‌دانند. تقریباً بیشتر این بازی‌ها، داستان ویروسی واگیردار را روایت می‌کنند که انسان‌ها را به زامبی تبدیل کرده و با ایجاد هرج‌ومرج، جامعه بشری را به نابودی می‌کشاند. بازی The Last Stand Aftermath از استودیو Con Artist Games عنوانی جدید در سبک اکشن ماجرایی بوده و محوریتش همان آخرالزمان و زامبی‌ها هستند. سازندگان در این استودیو بازی‌های زامبی محور زیادی تولید کرده‌اند و در این امر مهارت بالایی دارند. اولین نکته در این بازی وجود عناصر Rogue-lite درونش است که مقداری گیم پلی را از تکراری بودن نجات داده و درعین‌حال، چالش زیادی به آن اضافه نمی‌کند.

این یک تجربه تک‌نفره در سبک اکشن بوده و با زاویه دوربین ایزومتریک، بازمانده‌های یک دنیای آخرالزمانی را کنترل خواهید کرد و برای بقا در این محیط خطرناک باید تلاش کنید. نکته جالب دیگر این است که کاراکتر شما به ویروس آلوده شده و در نهایت خواهد مرد و در این زمان نقش بازمانده جدیدی را باید بازی کرده و ماجراجویی را با او ادامه دهید. مانند بسیاری از عناوین Survival هدف شما پیدا کردن منابع حیاتی، ساخت‌وساز تجهیزات، پیدا کردن سلاح و فرار کردن از دست زامبی‌هایی است که در تعداد بالا به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. علاوه بر سلاح‌های سرد، تفنگ‌های مختلفی نیز در دسترس هستند تا توسط آن‌ها بتوانید با زامبی‌ها مقابله کنید. همچنین چون شما به ویروس آلوده هستید می‌توانید جهش‌های مقطعی در ژنتیک خود ایجاد کرده و قدرتمندتر شوید. بازی اتمسفر تاریک و گیرا را با تصویرپردازی‌هایش در اختیار شما قرار می‌دهد تا تجربه واقع‌گرایانه و لذت بخشی از دنیای آخرالزمانی‌اش داشته باشید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.