ّ

دانلود فارسی ساز بازی GTA 3 Definitive Edition

دانلود فارسی ساز بازی GTA 3 Definitive Edition

شما می توانید با این فارسی ساز GTA 3 Definitive Edition با زیرنویس فارسی و صوت کاملا دوبله تجربه کنید. با دانلود فارسی ساز بازی GTA 3 Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

GTA 3 اولین محصول شرکت راکستار نورث از مجموعه بازی GTA است. بازی GTA 3 بسیار مورد تحسین منتقدان قرار گرفته دنیای زیرین و تاریک شهر آزادی را زنده می‌کند، این بازی را میتوان در بین بازیهای جهان باز و اکشن قرار داد، همراه مگ بازی باشید. Grand Theft Auto III با داشتن یک سیستم جهان باز عظیم و متنوع، مجموعه‌ای فوق العاده از شخصیت‌ها از هر قشر زندگی و آزادی کاوش را در اختیار شما قرار میدهد. Grand Theft Auto III با داشتن خط داستانی مهیج، موسیقی خیره کننده و گیم پلی انقلابی جهان باز، سبب شد تا انقلابی در بین بازی‌ها رخ دهد، این بازی برای اولین بار در سال 2001 منتشرشد همچنین نسخه ریمستر این عنوان در سال 2021 منتشر شد.

داستان بازی GTA 3 در شهری به نام شهر Liberty City شروع می‌شود جایی که قهرمان داستان به همراه نامزدش در حال سرقت از بانک هستند که در حین فرار کاتالینا به او شلیک کرده و با پول‌ها فرار می‌کند. چند سال بعد کلود که در حال انتقال به یک زندان است به همراه دوستش ایت از زندان فرار می‌کند و باهم دیگر به سمت کلوپ لوئیجی می‌روند، لوئیجی، کلود را به دنبال یکی کارگرانش به نام میستی می‌فرستد و کلود باید او را از بیمارستان به خانه جویی لیونه فرزند سالواتوره لیونه بفرستد.در ادامه برای اشخاص زیادی مانند تونی سیپرنی، جویی لیونه و سالواتوره لیونه کار می‌کند ولی اوضاع خوب پیش نمی‌رود و آن‌ها قصد جان او را می‌کنند. کلود وقتی به ملاقات سالواتوره لیونه می‌رود سالواتوره به او می‌گوید که باید یک جنازه که در یک ماشین است را از بین ببرد اما در حینی که کلود به دنبال ماشین است ماریا لاتوره همسر سالواتوره نقشه‌ی مافیا برای سرنگونی کلود را به او می‌گوید و به همین دلیل از راه دریا از شهر فرار می‌کند و به ملاقات ماریا و دوست چینی تبارش Asuka Kasen می‌رود.

  • فایل اجرایی فارسی ساز را اجرا کنید.
  • پوشه اصلی مسیر نصب بازی را انتخاب و منتظر نصب فارسی ساز باشید
پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

این فارسی ساز توسط گروه فارسی ساز ساخته به صورت رایگان منتشر شده است

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *