ّ

دانلود فارسی ساز بازی GTA Vice City Definitive Edition

دانلود فارسی ساز بازی GTA Vice City Definitive Edition

شما می توانید با این فارسی ساز GTA Vice City Definitive Edition با زیرنویس فارسی و صوت کاملا دوبله تجربه کنید همچنین این فارسی ساز با صوت کاملا دوبله با توسط تیم FarsiSaz و دی ال فاکس منتشر شده است. با دانلود فارسی ساز بازی GTA Vice City Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

بازی Grand Theft Auto Vice City یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در سال 2002 توسط شرکت راک‌استار نورث ساخته شد و توسط شرکت راک‌استار گیمز برای ویندوز منتشر و سپس نسخه ریمستر شده با عنوان GTA Vice City Definitive Edition در سال 2021 منتشر شد. بازی زیبای Grand Theft Auto Vice City بعد از GTA 3 منتشر شده است. داستان بازی در سال 1986 در شهری به نام وایس سیتی رخ می‌دهد و تامی ورستی (کاراکتر اصلی بازی) را بعد از آزادی از زندان دنبال می‌کند. او، تامی، پس از این که در یک معامله مواد، مورد حمله افراد خلافکار قرار می‌گیرد، به دنبال عاملان می‌گردد. بعد از این موضوع tommy جرائم خود را افزایش می‌دهد و قدرت را از سایر سازمان‌های خلافکار در شهر می‌گیرد، همراه مگ بازی باشید با دانلود بازی GTA 4 برای PC.

بازی Grand Theft Auto: Vice City در حالت سوم شخص انجام می‌شود و جهان دید در آن از طریق راه‌رفتن یا اتومبیل قابل دیده شدن است. طراحی Open World به گیمران اجازه می‌دهد که به هر نقطه مدنظر در شهر Vice City که از دو جزیره تشکیل شده‌است، بروند. داستان بازی براساس اتفاق های واقعی در کشور میامی در تاریخ 1980 است. مانند موتورسواران، باندهای خلافکار و …، همه‌گیری مواد مخدر مثل کراک، سردسته‌های مواد مخدر. توسعه بازی جی تی ای 4 صرف تطابق با دوره زمانی شده‌است در واقعیت شده است؛ تیم توسعه در هنگام ساختن جهان بازی، تحقیقات میدانی گسترده‌ای در کشور میامی برای ساخت بازی انجام دادند. دانلود بازی GTA 4 در سال 2002 ابتدا برای کنسول پلی استیشن 2 و در سال 2003 برای PC ، در 2003 برای کنسول ایکس‌باکس و سال 2021 نسخه ریمستر برای منتشر شد.

  • فایل اجرایی فارسی ساز را اجرا کنید.
  • پوشه اصلی مسیر نصب بازی را انتخاب و منتظر نصب فارسی ساز باشید
پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

این فارسی ساز توسط گروه فارسی ساز ساخته به صورت رایگان منتشر شده است

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *